31 Październik 2020, 11:08:40

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/06/03 Beskid Żywiecki

Zaczęty przez karola, 4 Maj 2010, 13:47:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

pauluss

witam. Wybiera się ktoś w sobotę do ekipy? Ja będę w Krakowie w szkole ale jakby ktoś jechał wto bym się załapał na wypadzik. Mój tel.663789026. Zajęcia mam niby do 17 ale myślkę że około 14-15 mógłbym się urwać. Jak nikogo nie będzie chętnego to może sam bryknę, ale nie na 100% bo jest weekend samorajów w krakowie.
Pozdrawiam Paweł. dajcie jakiś kontakt telefoniczny do ekipy
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

TomekAAA

TomekAAA

Z rana (8:00 - 8:30) uderzam na Kraków! Potem się zobaczy.....

ps. przejadę obok parkingu ;)

karola

5 Czerwiec 2010, 11:31:48 #18 Ostatnia edycja: 11 Czerwiec 2010, 11:48:14 by karola
Wczoraj zrobiliśmy trasę pieszą (ok/10 km)na górę Żar- ale widoki :) . Około 1-szej w nocy dołączyli do nas Janek i Marta , zaraz wyjeżdżamy na Słowację, pogoda jest po prostu super ;D...jutro dojedzie do nas Sebo
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

sebo

5 Czerwiec 2010, 12:17:55 #19 Ostatnia edycja: 5 Czerwiec 2010, 12:21:11 by sebo
UWAGA UWAGA UWAGA (lepiej późno niż wcale)
Jadę w niedzielę w okolicę Żywca do naszej ekipy
Tak zwane "trasa tam i z powrotem"
Głownie chodzi o to, aby nawinąć na swoje liczniki parę kilometrów - co dla osób mających mało czasu (takich jak ja) zawsze coś znaczy.
Jeśli nikt w długi weekend nic nie robił to jest ostatnia szansa, żeby nadrobić zaległości.
Planuję wyjazd z ul.Ściegiennego o godzinie 7:30 w niedzielę 6czerwca. Ze względu na okoliczności nie ma "studenckiego kwadransa"!!!
Wszystkich chętnych proszę o potwierdzenie sms lub telefonicznie, żebym wiedział na kogo czekać. Planowana przelotowa około 120km/h. Ewentualna lista chętnych poniżej:

1.sebo
2.
3.
.
.
.

Info późno wysłane, ale to taki spontan... pozdrawiam :-)
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

TomekAAA

Właśnie stamtąd wróciłem!

Polecam wypad! Padam na pysk ale było zajebiście!

Moja trasa.

sebo

no to wychodzi na to, że jadę sam
szkoda....
wrrruummm, wrruummm
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

pat

12 Czerwiec 2010, 10:57:27 #22 Ostatnia edycja: 12 Czerwiec 2010, 11:10:32 by pat
Troszkę z opóźnieniem ale co tam ;)

oto kilka fotek z naszego wypadu...

http://picasaweb.google.com/115273211708388006950/MiedzybrodzieBialskie#

pozdrawiam
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

karola

Ja też troszkę z opóznieniem ( bo mi wcześniejszego posta zeżarło  >:( ).
Dzięki wszystkim za super wypad, szczególnie Igorowi za to że nas ograł w karty  ;)
Grupa okazała się na prawdę zgrana, i nawet nikt nie chrapał w nocy.......... nikt nie marudził, za to wszyscy się dobrze bawili (mam nadzieję). No i dzięki Jankowi i Marcie, że jednak się ,,spięli,, i dojechali, pózno bo pózno ale dojechali.
Wypad na Słowację i traska Korbielów- Namestovo- Tvardosin-Zuberec (  :o co za winkle w tym miejscu - miałam wrażenie , że niektóre  nie mają końca, a widok na górze  ;D) - Ruzenberok- Chyżne-Jabłonka- Białka- Sucha Beskidzka-Żywiec  godna polecenia.
Dzięki Tomciowi i Pawłowi za to, że jednak do nas na chwilkę dotarli  :) szkoda tylko, że na tak krótko.
No i Sebie, że po nas przyjechał .......
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

pablo

Karolina ? dziękuję wraz z Magdą za ?logistyczne? przygotowanie wypadu, a także wszystkim których dzięki niemu mieliśmy okazję bliżej poznać. Bardzo nam się podobało i z niecierpliwością czekamy na następny.
http://picasaweb.google.com/107335679398385313360/BeskidZywiecki?authkey=Gv1sRgCPSy_ZGO-LXD8AE&feat=directlink
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.