25 Listopad 2020, 09:04:46

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Moto nieodpala

Zaczęty przez TomekzCK, 29 Październik 2009, 19:52:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

jacu

Cytat: Arek w 29 Październik 2009, 22:27:03
Ach to babskie podejście ;D

to może ona lubi męskie podejście... z kopa...i chodu...
GG 4875121

Adamar

Cytat: gral w 30 Październik 2009, 11:43:16
Ja tylko w kwestii formalnej:
- napięcie występuje a płynie prąd wywołany przez to napięcie :)

No toś się Zajączku pomądrowoł :) ale dobrze dobrze niech się uczą, no nie :)

A ja to mam do tego jak Zając elektryczne podejście trza sprawdzić:aku, świece (uszkodzona świeca daje w wielu przypadkach iskrę normalnie a pod ciśnieniem już nie), rozrusznik (prądu bierze za dużo, wiadomo o co chodzi). No jeśli paliwo podaje, ciśnienie sprężania jest to co ?? :) naładuj aku, jeśli nie pomoże to daj do Pitera i już :) Ja np. to tylko bym aku naładował a jeśli by nadal nie palił to do niech się inni martwią :) od tego są !! :) Ja mam generalnie leniwe podejście do roboty :) A tego co ją wymyślił to bym żywym ogniem !!   
Pozdrawiam
Adamar DL 650 K7
Nie mam nic przeciwko przychodzeniu do pracy, ale te osiem godzin czekania na wyjście to już lekka przesada :)

TomekzCK

Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Arek

TO jeszcze tak dla formalności podaj co było przyczyną, będziemy jedną cenną informację do przodu ;) ;)

TomekzCK

wiec jak wczesniej pisalem, moto mimo ze nie odpalalo powinno zalewac swiec, a byly suchutkie, wiec zaczalem szukac przyczyny (myslalem ze cos jest nie tak z przewoem paliwa ale jednak nie:) :) - okazlo sie jednak ze przewod ktory idzie od gaznkow wisial luzno, nie wiem od czego ale jak mi Piter podpowidzial pewnie od podcisnienia, wraz z wpieciem go zaczal krecic i bylo slychac ze ciagnie wache, podpielismy moto pod fure i odpalilo, pewnie jak go 2 tyg temu krecilem i strzelil z wydechu wywalilo przewod z gniazda.
Tak podejrzewam, ale wizyta u Pitera i tak wskazan bo mysle ze ma za bogoato na gaznikach i go przylewa.
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

1977marcin

WITAM
NA POCZATEK ŻEBYM MUGŁ POMUC MUSZE WIEDZIEC Z JAKIM UKLADEM MAMY DO CZYNIENIA ,JEZELI JEST TO UKŁAD STAREGO TYPU CZYLI GAZNIKOWY TO MYSLE ZE PROBLEM BEDZIE ŁATWIEJSZY DO USUNIECIA ,JESLI JEST TO UKŁAD WTRYKOWY TRZEA BEDZIE POMYSLEC I ZAGŁEBIC SIE
JEZELI JEST ISKRA TO WSKAZUJE NA TO ZE :
-MIESZANKA JEST NIE WŁASCIWA (BRAK PALIWA ,ZŁY SKŁAD, ITD.)
-ZŁY ZAPŁON
-BRAK KOMPRESJI NA CYLINDRACH
POZDRAWIAM