KFM za granicą

Zaczęty przez thor63, 8 Październik 2009, 23:30:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

thor63

8 Październik 2009, 23:30:23 Ostatnia edycja: 9 Październik 2009, 11:46:15 by thor63
-Prawdziwa miłość porusza się na dwóch kółkach-http://picasaweb.google.pl/sz.thor63/MojeFoty?authkey=Gv1sRgCJK0_tXcsYz2lwE#

tel 697079947 Marek Olczak

Naitsabes


nysander


mija


Andrew

cos tego tekstu po rusku dużo więcej niż po angielku
ktos "bukwy" prztłumaczy ? napewno pozytywnie tam piszą ?  >:(
Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

mija

no to tak przetłumaczył google tłumacz :o chyba po kilku głębszych hahaha

KFM w Kielcach
(Środa, 07 ??????? 2009 10:29:03 pm)

W języku angielskim - poniżej.

Motocykl Wydarzenia w Polska, od dawna jest wysokie i widoczne nie tylko w kraju, działalność. Liczba motocykli rośnie i motocykli z Polski numery można znaleźć w wielu krajach europejskich. Narciarzy i rowerzystów z Polska, przechodząc na drogach Rosji, a co roku stają się coraz bardziej.
Małe miasto w południowej Polska, Kielce stały się przykładem aktywności polskich miłośników motocykli.


KFM (Forum motocyklistów Kielce), lub motocyklistów Forum w Kielcach (Kielce), jest to dopiero początek historii. Kilka miesięcy temu kilku jeźdźców z miasta Kielce zaczęli spotykać się co tydzień do życia lokalnych rowerzystów bardziej aktywne. Wszystko zaczęło się dzięki Janusz, członek klubu motocykla Gremium MC.

Po kilku jego propozycji, rowerzystów inne, w tym Radek, Rysiek, Mario, Sławek i kilku innych, byli grupą aktywnych rowerzystów Miasto Kielce, które wprowadziło w KFM. W kwietniu, brali udział we wszystkich działań Polski na pobranie krwi od dawców, co jest nazywane "Motoserce" (Motoserdtse "). Zasobów witryny można znaleźć tutaj http://www.motoserce.pl/start.php.
Rajd odbył się wielkim sukcesem. Wtedy powstał pomysł stworzenia forum internetowym, który proponował Radek i który został zrealizowany dzięki staraniom i pomocy Sebastian (rowerzystę i informatyk). Forum rozpoczęła prace w czerwcu. Teraz ma ponad dwa tysiące uczestników.


27 września, miłośników KFM zorganizował i przeprowadził pierwszy w Kielcach, sezon motocyklowych zamknięcia. To była pierwsza duża strona organizowane w mieście, które stało się badanie KFM zawarte w rowerzystów, na ich zdolność do prowadzenia takiej działalności.

To było fantastyczne zdarzenia. Pogoda Wielka, mnóstwo rowery, z Kielc, Buska, Pińczowa, liczni goście, w tym członkowie różnych MC, parada motocykli ulicami miasta, pokazy, gry, konkursy i dużo zabawy i dobrego samopoczucia. Wszyscy rowerzyści love a good time.

Więcej niż kilkaset rowery były liczone w obozie, który znajdował się w pięknym sosnowym lesie. Wolne miejsce nie zajęte przez motocykl był przewidziany dla namiotów i różne gry i konkursy. Oprócz tradycyjnych konkursów rowerzystę organizowano specjalne rozrywki dla dzieci, którzy przyszli z rodzicami. Najbardziej popularne arm-wrestling. Najpierw rywalizowali osobno kobiet i mężczyzn, ale w finale zwycięzcy spotkali się i było już mieszane konkurencji.
Chłopcy z KFM przygotowane kilkaset T-shirty, różnej wielkości, z godłem partii, Kauss KFM. Oni są tak popularne, że nikt nie kupił po lewej stronie.


Pierwsze miejskie imprezy motocyklowe które odbyło się w bezprecedensowy sukces, dając perspektywę rozwoju i kontynuacji rozpoczęte.

Teraz KFM jest otwarta przestrzeń, bez żadnych formalnych ram dla wszystkich ludzi, razdilyayuschih pasję do motocykli.

Najlepsze życzenia z KFM do Bikernews.

gral

Mija cóś Ci się ten "translator" w cyrylicy rozenać nie mógł

mija

durny jakiś :P ale się pośmiałam  ;D

Andrew

no mija chyba wywołasz tym tłumaczeniem kolejna wojne Posko_Ruską :)
jacy rowerzyści :) , narciarze polscy na drogach rosji ?  :P , małe Kielce  >:( , jaka partia  ;D
Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

Naitsabes

Przynajmniej się pośmiałem ;)

mija

kilku jeźdźców z miasta Kielce  ;D ;D ;D

SebOOl

Szkoda tylko że historia KFM została przekręcona...  zapewne autorami tekstu byli sami zainteresowani więc nie ma się co dziwić.
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

piter

Cytat: SebOOl w 11 Październik 2009, 00:36:19
Szkoda tylko że historia KFM została przekręcona... 


Dla ścisłości - w którym miejscu ?

Cytat: SebOOl w 11 Październik 2009, 00:36:19
zapewne autorami tekstu byli sami zainteresowani więc nie ma się co dziwić.


Zainteresowani czym i kto to są zainteresowani ? Zainteresowani życiem forumowym, rozwojem Forum ? To raczej nie byłoby żle. Tak sądzę, ale nie mam monopolu na rację.

Nie bardzo rozumiem złośliwości - do tej pory dobrze było gdy prasa pisała o imprezach KFM, wręcz "wieszano psy" na prasie NIE piszącej o Zakończeniu Sezonu  -dla potwierdzenia m.in. cytat z Radka:
"...Brawo Gazeta Wyborcza, bardzo fajny tekst, i wielkie dzięki dla TV Nowa Kielce.
Ale nie masz racji nysander, Echo napisało, na przedostatniej stronie jest wielki artykuł 3x3cm, piszą że kierowcy jednośladów wczoraj żegnali sezon na Miedzianej Górze i jest zdjęcie dzieci na skuterkach.  ;D ;D ;D ;D ;D..."

A teraz jakoś na odwrót.
Czyżby znów działania na szkodę Forum ?

Pozdrawiam
Piter
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

TOM

no prosze prosze kto by pomyślał :D:D
Tomek O.    tel.500 101 822
Jedziemy? :)

TomekAAA

Teksty bez autoryzacji zawsze budzą wiele niepotrzebnych emocji.

Na pewno podpis autora tej informacji podanej w "świat" bardzo by pomógł np. w jej zrozumieniu, nie mówiąc już, że mielibyśmy oryginalny tekst, może i nawet po polsku.
Niestety pewnie tego "dobrego wujka" (czyt.: autora) nigdy nie poznamy, chociaż wyraźnie wywodzi się z nas - "Najlepsze życzenia z KFM do Bikernews".
Tłumaczenie google - automatyczne, bez ingerencji późniejszej czynnika ludzkiego (pomijając czynność - kopiuj/wklej), też akurat w czytaniu nie pomaga.

Co by nie powiedzieć, to jakby nie było, zaistnieliśmy na Wschodzie!!!