28 Listopad 2020, 17:06:20

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

06-08-2014- około 600km w góry

Zaczęty przez ciepel, 5 Wrzesień 2014, 09:36:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

ciepel

5 Wrzesień 2014, 09:36:00 Ostatnia edycja: 5 Wrzesień 2014, 22:48:32 by ciepel
Godzina Zbiorki 7:50 Godzina
Wyjazdu Wyjazdu 8:00 
Miejsce zbiórki: Lidl na krakowskie.

Trasa: jedziemy na Zakopane i w okolicach Rabki obgadujemy czy jedziemy Wariant "krótki" czy rozszerzony. (żeby wszystkim uczestnikom pasowało - jedna z opcji to poszerzenie o kółko wokół tatr :) )

Wszystkich chętnych prosze o kontatk telefoniczny (numer poniżej moich postów) - zeby w razie spoznienia nie odjechac bez zainteresowanych :)

Witam

Zapowiada sie słoneczny weekend, może ostani w tym roku (tfu, tfu, odpukac w niemalowane, oby nie ostani taki).

Szukam chętnych do wyjazdu jednodniowego. Pierwsza propozycja padła na Polskie Tatry. trasa do ustalenia, chodzi głownie o podziwianie widoków  ;) prędkości przelotowe 100-110 ( w zależności od maszyn)

Mapka niebawem

1. Ciepel
jakby coś mail lub: 600 685 991

Bartos

Zapamiętajcie, że jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było ;)

ZeuS22

A że tak zapytam jaka godzina wchodzi w grę ? Tzn o której wyjazd i poproszę mapkę :)
Uzależnienie...

Bartos

5 Wrzesień 2014, 15:27:19 #4 Ostatnia edycja: 5 Wrzesień 2014, 15:31:17 by Bartos
Z tego co wiem to nie wszyscy mogą jechać w tak dalekie trasy, jednak 11 godzin to mały hardcore. Myślę że pierwotny kierunek to zakopane ale wszystko można zmienić ;) . Mniejsze pojemności tez mile widziane
Zapamiętajcie, że jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było ;)

ciepel

5 Wrzesień 2014, 18:36:02 #6 Ostatnia edycja: 5 Wrzesień 2014, 18:39:18 by ciepel
prawde mowiąc tych 600 km nie ebdziemy robic 8 godzin 9chyba ze z tankowaniami i przerwami krotkimi). jak jechałem w bieszczady to moja podóz zaczeła sie o 7:45, zrobiłem 765km i w domu byłem przed 18 :)

wyjazd myslalem około  8 ale z tego co wiem jednej z osob nie pasuje, można zrobić o 9. - najlepiej jak sie wszycy wypowiedza.

trasa mysle ze cos w strylu tego "minimum", chociaz tez bym rozbudował ta trase - niestety jeszcze słabo znam tamte rejony. Ze wstępnych rozmów wynika ze wyjazd na słowakcą strone odpada niestety

Dokładną godzine napiszemy dzisiaj wieczorem - jak napiszą zainteresowani czy komus wczesnie nie pasuje

Sorry Gregory

Opcję minimum można zawsze trochę podrasować ale tak czy inaczej na te 550km trzeba przyjąć 10h aby się zbytnio nie spinać podczas powrotu.  Dzień mamy 12-godzinny od 7:00 do 19:00 więc najsensowniej byłoby wyjechać o 7:00 - a najpóźniej o 8:00. Jeśli wyjedziemy o 9:00 - jak znam życie - podczas powrotu trzeba będzie "jechać dosyć szybko" a tego chyba nie chcemy o ile dobrze zrozumiałem.
Jeśli jedziemy na Busko to miejscem zbiórki mógłby być parking przed młynem/urzędem gminy w Morawicy np. o 07:20 lub 08:20.

... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

ZeuS22

U mnie zależne jest to od pracy jeżeli wrócę w nocy 2-3 to mogę jechać nawet o 6 a jeśli wrócę o 6 to gdzieś 9 wchodzi w gre
Uzależnienie...

ciepel

Zeus - a kiedy bedziesz wiedział jak skończysz/jaki sa przewidywania? ja tez bym wolal wyjechac wczesniej. odezwij sie na numer w stopce, bo powiem Ci ze nie wiem czy bezpiecznie bedzie jeschac 600km po 2 godzinach snu (jak wrocisz o 6 - zanim usniesz, pozniej wstac musiałbys 8-8:20 max, wiec 2 godziny snu masz - a to caly dzien jazdy)

Bartos

będziemy robić postoje po 30 min na Zeusa drzemkę   ;D

ciepel

Godzina Zbiorki 7:50 Godzina
Wyjazdu Wyjazdu 8:00 
Miejsce zbiórki: Lidl na krakowskie.

Trasa: jedziemy na Zakopane i w okolicach Rabki obgadujemy czy jedziemy Wariant "krótki" czy rozszerzony. (żeby wszystkim uczestnikom pasowało - jedna z opcji to poszerzenie o kółko wokół tatr :) )

Wszystkich chętnych prosze o kontatk telefoniczny (numer poniżej moich postów) - zeby w razie spoznienia nie odjechac bez zainteresowanych :)