FOGCITY

Zaczęty przez TomekzCK, 14 Kwiecień 2014, 15:42:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

TomekzCK

FOGCITY
Z braku pinlocka (posiada ponoć antyfona, który nigdy nie działał) w moim Sharku RSI wiecznie miałem problem z parującą szybką, natrafiłem na taki artykuł http://www.motogen.pl/FogCity-sposob-na-zaparowany-wizjer,7729.html, podszedłem dość sceptycznie ale pomyślałem co tam, najwyżej 1 butelka mniej na weekend :) 
Dziś miałem okazje przetestować w warunkach "idealnych" bo przecież inaczej być nie może kiedy wybrałem się do pracy na moto - musi padać ( trasa Kielce - Otwock), temp. 5-7°C.
Zakup naprawdę trafiony, 50zł i święty spokój z zaparowaną szybką na światłach czy przy  mniejszych prędkościach. Co do jakości wszystko ok. mogła by być większa ( taka jak na zdjęciu na opakowaniu) natomiast jej wymiar nie przeszkadza w użytkowaniu kasku, nie wchodzi w pole widzenia. Montaż dziecinnie prosty. Jedyny mankament widoczna opaska z kleju. Szczerze polecam każdemu użytkownikowi posiadającemu problem z parującą szybką.

http://www.bikepics.com/pictures/2660041/

http://www.bikepics.com/pictures/2660040/
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Jaszczur

Powiem Ci że fajna sprawa. Co do kleju to Pinlock tez ma uszczelkę, która wygląda bardzo podobnie.

Arek

Też mam RSI i jeżdząc w temp. powyżej 15 problemu nie ma, ale jak jeździsz na codzień to na pewno pomaga :)

Btw: uważaj żeby Ci nie spadł, bo mi spadl ze smiesznej wysokosci na bruk i popękał mi lakier, to mój 1 i ostatni Shark......W d**pe z 5 letnią gwarancja.