2013/09/07 sobota - urodziny galerii ECHO

Zaczęty przez mOtOrynka, 6 Wrzesień 2013, 11:50:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

mOtOrynka

Wielka, dwudniowa feta urodzinowa tuż, tuż
W najbliższą sobotę, 7 września rozpoczyna się wielkie świętowanie drugich urodzin Galerii Echo. Podajemy 5 powodów dla których warto spędzić ten weekend w największym centrum handlowo-rozrywkowym w regionie.

Powód nr 1: żywy dinozaur
Dinozaury w Kielcach i Bałtowie? To już było. Tym razem klientów Galerii Echo czeka nie lada zaskoczenie: prosto z włoskiego Parku Jurajskiego zostanie sprowadzony prawdziwy młody tyranozaur.

Po obiekcie będzie oprowadzany na uwięzi pod czujnym okiem swoich opiekunów. Mimo wszystko apelujemy do wszystkich rodziców o pilnowanie swoich pociech! Wrażenia rodem z filmu Stevena Spielberga gwarantowane.

Powód nr 2: lot balonem
Zew prawdziwej przygody znanej chociażby z kart powieści Juliusza Verne'a "W 80 dni dookoła świata" poczują wszystkie dzieci które zdecydują się na lot balonem wypełnionym helem. 10 metrów w górę, pod sam dach Galerii.

Powód nr 3: ewolucje cyrkowe na granicy życia i śmierci
Zapierających dech w piersiach wrażeń dostarczy także grupa cyrkowa: w programie miedzy innymi pokazy chodzenia na linie, podniebna huśtawka, nauka żonglerki i pokaz połykaczy ognia.

Powód nr 4: wielki tort
A w zasadzie nawet dwa torty. Każdy z nich będzie ważył 100 kg, zostanie pokrojony na ponad 800 kawałków. Prawdziwe arcydzieło mistrzów cukiernictwa.

Powód nr 5: otwarcie nowego sklepu
Również w sobotę zostanie otwarty 600-metrowy salon włoskiej sieci Terranova oferujący odzież dla całej rodziny. Nowy sklep w ofercie Galerii Echo znajduje się na poziomie 0, vis a vis iTerra Apple Premium Reseller.Historia marki Terranova sięga 1961 roku, kiedy to Vittorio Tadei zaczynał swoją działalność we Włoszech. Startował z firmą, która nazywała się Teddy. Ta w roku 1988 zaczęła produkować własną markę Terranova. W 2006 roku Terranova, do tej pory skupiona na dorosłych klientach postanowiła uruchomić nową linię - Terranova Kids, oferującą odzież dla dzieci i młodzieży. Obecnie Terranova posiada blisko 500 sklepów w 33 krajach.

W ciągu soboty i niedzieli nie zabraknie również innych atrakcji: będą szczudlarze, mimowie, klauni i karykaturzyści, pokazy trialu rowerowego i freestyle football show. Ulubione postaci bajkowe dzieci, wielkie bańki mydlane, malowanie twarzy a co najważniejsze: masa nagród. W organizację wielkich urodzin Galerii Echo będzie zaangażowane ponad 100 osób z kilkunastu ekip.
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?