20 Wrzesień 2020, 04:59:44

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Mało nas...

Zaczęty przez pawel, 28 Czerwiec 2010, 13:58:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawel

28 Czerwiec 2010, 13:58:00 Ostatnia edycja: 30 Czerwiec 2010, 00:14:05 by Jaszczur (Pawel)
Od pewnego czasu coraz mniej osób jeździ na wspólne wyjazdy jest to na pewno spowodowane jakimiś wydarzeniami, czynnikami itp.
Chciałbym aby w tym wątku każdy napisał co mu leży na sercu.

Z mojej strony i mojego plecaczka dawno nie było wspólnej imprezy, która pozwoliła by poznać się lepiej a nowym osobom pomóc w rozmowie.
Przykład ostatniego prowadzenie do wesela, jechał z nami młody chłopak w pewnym momencie pod kościołem jest jego maszyna a jego nie ma myśleliśmy, że może jest w środku albo poszedł po coś do picia a okazało się, że siedział na murku sam pisząc smsy.
Dlatego proponuję zorganizować wspólny wyjazd gdzieś bardzo blisko Cedzyna, Mójcza, Ciekoty zbieramy się po południu w sobotę około 15 rozbijamy namioty, rozkładamy koce rozpalamy grille, ognisko po pewnej ilości % języki same się rozluźnią, zabieramy swoje dziewczyny, żony - ROBIMY IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ. W niedzielę kto chce wraca rano do chce grzeje dalej dupsko w Słońcu :)

Teraz czekam na wasze opisy co wam leży na sercu co przeszkadza.

Radek

Propozycja wyjazdowej imprezy jest super. Jest kilka zlotów ale coś w stylu zimowych spotkań w Kocieczynie... ja jestem za.
tymczasem http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/topic,988.0.html

pawel

Czyli 1 lipca 2010 w Stangrecie aperitif przed ...

denwer

Ja myślę że fajnie by było organizować np. raz na rok spotkanie na którym będziemy robić zdjęcia grupowe. Np. coś takiego :
http://lh4.ggpht.com/_CtgbgXjF2C4/SqOkR7aRVpI/AAAAAAAAAfE/WhCAlGcGeZM/922cb5f8361b489d.jpg
i jeszcze fajniej by było chociaż imię umieścić pod każdą osobą.
Jeżdżę już z wami drugi rok i wstyd się przyznać ale nie każdego znam z imienia a czasami nawet nie kojarzę pseudonimów.
Moim zdaniem takie zdjęcia pozwoliły by na rozwianie wątpliwości imiennych :)
Niestety kwestia avatarów (swoich zdjęć) upadła, a i nie każdy w powitalni pisze jak ma na imię.

Druga sprawa to ruch na forum.
Nie wiem jak wy ale moim zdaniem jest dużo mniejszy ruch niż w tamtym roku. Mniej wątków i wypowiedzi. Mniej wspólnych wypadów na zloty itd.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Radek

Cytat: denwer w 28 Czerwiec 2010, 15:32:51
Ja myślę że fajnie by było organizować np. raz na rok spotkanie na którym będziemy robić zdjęcia grupowe...i jeszcze fajniej by było chociaż imię umieścić pod każdą osobą.
Jeżdżę już z wami drugi rok i wstyd się przyznać ale nie każdego znam z imienia a czasami nawet nie kojarzę pseudonimów.
Moim zdaniem takie zdjęcia pozwoliły by na rozwianie wątpliwości imiennych :)
Niestety kwestia avatarów (swoich zdjęć) upadła, a i nie każdy w powitalni pisze jak ma na imię.

Zgadza się i dla tego coś takiego przygotowujemy na stronie głównej w zakładce "ekipa".
Na forum przewijają się kolejne wątki i temat znika. Chcemy uruchomić oprócz samego forum - stronę główna KFM na której pewne elementy niezmienne będą na stałe. Sebool już pracuje nad tym. Jeżeli macie w tej kwestii jakieś pomysły i sugestie to też dawajcie.

shpx

Pada atmosfera bo pada wspólne jeżdżenie - bez dwóch zdań.
Poza tym: wydarzenia posezonowe, rozejście się ekipy - nie służy. Teraz puchy są i tu i tam - nie ma się co rozwodzić.
Ekipa, która powstała w zeszłym roku zrobiła się dość hermetyczna - to nie służy nowym - ciężko im się wpasować.

Zespoły które gdzieś śmigają - są na różnym poziomie jazdy. Brak ekipy "świeżaków", letnich śmigań po japońsku, czy dostonego nawijania kilosów... Nic się kompletnie nie dzieje!

Jest masa młodych kierowców 2oo w CK i cisza!!! Nic nie piszą, nie wyhylają się... dlaczego?
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

Naitsabes

28 Czerwiec 2010, 19:25:57 #6 Ostatnia edycja: 28 Czerwiec 2010, 19:30:35 by Naitsabes
Jeśli o mnie chodzi to uczelnia, uczelnia i jeszcze raz sesja. Całe szczęście na ten rok to już koniec i od środy zaczynam wydawać moje wszystkie oszczędności na paliwo ;).

Zalecenia: Więcej imprez, więcej wspólnych wypadów to i nasze wspólne grono będzie się powiększać. Mam nadzieję, że piknik KFM przyczyni się do integracji forumowiczów.

Arek

Jeżeli chodzi o mnie no to troche odległość - mam 30kmaby się dostac na spotkanie. W zimę było jak było, teraz jest lepiej bo mogę się na moto wybrać. Myślę że gdy odbiorę pozytywne wyniki z matury to wreszcie zacznę się udzielać :)

Motorynka

Jak dla mnie to
po 1: im dluzej kogos znasz tym bardziej poznajesz, a nie kazdy kazdemu do gustu przypada :( smutne ale prawdziwe,
po 2: niestety kazdy ma swoje zycie i jak w zeszlym roku "zapuscil" troche rodzine tak w tym roku pewnie chce to nadrobic, a ja np chce nadrobic remont i niestety wlasnie tym sie zajmuje :/
wiec powodow jest tysiace, ale najwazneijsze zebysmy sie statrali to jakos nadrobic :) zapraszam do leska, potem do rabsztyna :) a potem zobaczymy, a po drodze jeszcze piknik itd :)

Radek

Może zrobimy w Stangrecie jakieś konkursy, albo otrzęsiny? :D :D :D

shpx

To już wypłoszymy wszystkich... ;)
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

Radek

albo się zintegrujemy ;D ;D ;D

Motorynka

No coz kołki mam, moge przyniesc :)  tylk piwko trzeba bedzie na koncu postawic :D

Naitsabes

Tylko nie przyjeżdżajmy na ten piknik motocyklami. Napijmy się w końcu co nieco ;)

lisu777

Przepraszam, czy tam biją?