30 Październik 2020, 08:06:53

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/06/26 - Puchar Europy Enduro w Kielcach :DDDD

Zaczęty przez sz_kamil, 25 Czerwiec 2010, 20:04:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

sz_kamil

Witam wszystkich i zapraszam do przybycia i kibicowania.
Oto link to stronki na której znajduje sie mapa z trasa rajdu, osobiscie polecam regiony (piekoszów, łaziska, szewce , ) na odcinku miedzy wsia zawada a szewcami lasem wyznaczony jest odcinek specjalny ( osobiscie tam rajdowałem i przy aktualnej pogodzie naprawde moze byc to fajnie miejsce do ogladania , duzo wody , błota głebokich kolein
http://www.pzm.pl/sport-motocyklowy/,c,1325,Mistrzostwa_Europy_Enduro_w_Kielcach_juz_w_ten_weekend
start o godzinie 10 ,
zapraszam wszystkich

Szczurkov

Coś skromna reklama tego pucharu... Gdyby nie to, że często kręcę się w okolicy Stadionu Korony to bym nic nie wiedział, a tam urzęduje większość ekip.
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

piter

Pawle,
jesteś bardzo miły i uprzejmy dla organizatorów twierdząc, że reklama jest skromna.
Ta reklama jest ŻADNA !!!
Piter
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

sz_kamil

Przykro mi ale musze wam przyznac razcje  :'( ja osobiecie dowiedziałem sie tylko dlatego ze " obracam sie " w towarzystwie crossowo / endurowym , ale jakos osoba nie majaca z tym kontaktu pewnie spedział bym cały dzien na sienkiewce ( swieto kielc ) nie zdajac sobie sprawy ze omija mnie taka impreza . W sumie i ja za pozno pomyslałem o poscie na forum. Mimo wszystko mam nadzieje ze jednak kibice sie pojawia :) w razie czego ja bede na mojej hondzie smigał .

pawel

26 Czerwiec 2010, 08:40:39 #4 Ostatnia edycja: 26 Czerwiec 2010, 08:42:22 by Jaszczur (Pawel)
Fajna impreza i do tego jeszcze o takiej randze. W radiu, prasie nic na ten temat nie słyszałem. Sz_kamil jak masz dojście do organizatorów to niech wrzucają informacje na www.wici.info tam zagląda naprawdę sporo osób.
My dowiedzieliśmy się dzięki Tobie o tej imprezie.
Jak nie będzie padało to o 10 pojawię się na ul. Ściegiennego.
Wracając do Święta Kielc wchodząc na stronę www.kielce.pl nawet ^*())(*%$ słowa nie ma o tym, że jest Święto Kielce. Dopiero na stronie UM www.um.kielce.pl coś jest. To ma być promocja regiony. Jak dla mnie to jest poraża firmy, która trzyma domenę kielce.pl od kilkunastu lat i tylko trzepie kasę za subdomeny *.kielce.pl . Już dawno powinien być nakaz nad zadbaniem o stronę miasta.

sz_kamil

Kolego Jaszczur , jak masz checi i czas to zaraz po starcie zapraszam na " tor E7" tam odbedzie sie proba crossowa , jest to tor umieszczony obok obwodnicy kieleckiej ( jadac od strony łodzi bedziesz go miał po lewej stronie ok 1 km przed zjazdem na czestochowe . Mozna tam dojechac od górek szczokowskich , jadac piekoszowska pod obwodnica ( juz chyba nie piekoszowska ale ..)bedzie ostry zakret w lewo potem w prawi i potem na most kolejowy i przedtym mostkiem jest skrzyzowanie i na nim krecimy w lewo potem ok 3 km i jestesmy na miejscu :) cumujemy autko , motocykl i przeskakujemy na druga strone obwodicy i jestesmy na torze :D