5 Grudzień 2020, 20:06:59

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/06/27 Włoszczowa

Zaczęty przez Radek, 21 Czerwiec 2010, 15:56:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

Radek

Szkoda że oprócz "parady" nikt z motocyklistów nie został na miejscu.

My dojechaliśmy ok 14 i czekaliśmy chyba do 16 z minutami...
Sporo motocykli dojechało ale nie było żadnej informacji i nikt nic nie kumał.
Od pani z identyfikatorem "organizator" dowiedzieliśmy się że motocykliści wyjechali i raczej już nie wrócą, "biletów już nie ma bo zeszyt schowany"... :(
Spotkaliśmy jedynie ekipę z Jędrzejowa ale też nic nie wiedzieli.
Pogoda faktycznie zachęcała do jazdy a nie siedzenia.
Zjedliśmy z Andrzejem i Szymonem i Gosią po kiełbasce i wróciliśmy do Kielc przez Jędrzejów.
Do zobaczyska za rok :)
PS
Zapraszamy w czwartek wieczorkiem do Stangreta...

pauluss

"Zjedliśmy z Andrzejem i Szymonem i Gosią po kiełbasce i wróciliśmy do Kielc przez Jędrzejów"
A który to był Andrzej? pytam bo jadłem z wami tzn. z Radkiem, Szymonem i Gosią  i Andrzeja nie widziałem
Paweł:)
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Radek

Sorry pauluss - ale pasujesz mi na Andrzeja :D :D :D
PS
tak to jest Paweł z tymi avtarami ;)

pawel

Cytat: pauluss w 28 Czerwiec 2010, 14:48:37
"Zjedliśmy z Andrzejem i Szymonem i Gosią po kiełbasce i wróciliśmy do Kielc przez Jędrzejów"
A który to był Andrzej? pytam bo jadłem z wami tzn. z Radkiem, Szymonem i Gosią  i Andrzeja nie widziałem
Paweł:)

Cytat: Radek w 28 Czerwiec 2010, 15:01:30
Sorry pauluss - ale pasujesz mi na Andrzeja :D :D :D
PS
tak to jest Paweł z tymi avtarami ;)

http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/topic,999.0.html

shpx

Katastrofalna organizacja tego zlotu - muszą się wiele nauczyć.

Byłem z Kittenem o 12.00 na miejscu i... nie byliśmy w stanie znaleźć punktu zlotowego i nikt nie był nam w stanie pomóc!
Suma sumarum, polecieliśmy do Częstochowy, odwiedziliśmy Królową Polski i wróciliśmy na 15.00 gdzie ku naszej radości znaleźliśmy się z Radkiem i Pawłem.
Pomijam, że aby trafić na miejsce docelowe, trzeba znać Włoszczową na tyle, aby jej nie minąć w poszukiwaniu punktu zlotowego :)

Karkówka była niedopieczona! :P
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

lisu777

szkoda że kiełbaski były zaplanowane na 15.....

defik

niestety z powodu niespodziewanej zmiany trasy przez organizatora powstał niesamowity chaos. Niektóre skrzyżowania w ogóle nie były zabezpieczone (mało nie doszło do kraksy). Wiele osób czekało z aparatami w miejscowościach przez które miała przejeżdżać parada i się nie doczekało. Ogólnie wstyd nam za to co wyszło chociaż nie uczestniczyliśmy w organizacji tej imprezy. Niesmak jednak pozostał dlatego też planujemy przejąć organizację kolejnych zlotów motocyklowych w naszym mieście.
W imieniu organizatora przepraszamy za zaistniałe niedogodności ;) i zapraszamy do nas na kolejne zloty.

Tutaj macie trochę fotek ze zlotu:
http://www.przeklej.pl/plik/ii-zlot-wloszczowa-27-06-2010-rar-0019l54f07tb
na prostej wygrywa lepszy motocykl ,na winklach lepszy motocyklista

http://bikepics.com/members/defik/