26 Wrzesień 2020, 00:52:29

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

500.... itp

Zaczęty przez dusza, 21 Czerwiec 2010, 00:06:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

dusza

21 Czerwiec 2010, 00:06:15 Ostatnia edycja: 15 Czerwiec 2011, 14:36:18 by Naitsabes
Witam
zaczynam nawijać pierwsze kilometry na GS 500 
gdyby ktoś chciał się dołączyć to wiecie gdzie pisać  8)

Nadawaj proszę wątkom konkretniejsze tytuły
GS 500E

Marcin83

Siema.
To też moj pierwszy sezon na moto. Możemy się zgadac

Kuba`125

Ja co prawda mam tylko 125,ale jak to nie przeszkadza to z chęcią bym się dołączył :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Piotrek89

Również chętnie się dołączę, co prawda chwilowo mam niesprawny motocykl ale to powinno na dniach się zmienić. W razie czego moje gg jest w profilu a telefon w podpisie :P
Piotrek
692 587 506

Domin

Ja też zaczynam robić swoje pierwsze km na GS500F, chciałem dzisiaj wyskoczyć na mały spacerek tylko trochę pogoda pokrzyżowała plany.

Marcin83

To Co Panowie??
Kiedy razem polatamy??/

Bienias

To też mój pierwszy sezon na gieesce,
niestety muszę czekać do poniedziałku na umówiony termin do mechanika
jak mi wszystko porobi (a mam nadzieję, że w tydzień się wyrobi) to 29-30 lipca można gdzieś pośmigać weekendowo ;)

Domin

W najbliższy weekend ktoś chętny na mały rekonesans ? ;)

Piotrek89

Ja mam zamiar się dzisiaj gdzieś wybrać, zobaczymy czy pogoda mi planów jak zwykle nie pokrzyżuje.
Piotrek
692 587 506

Domin

Piotrek89

W takim razie można się zgadać ;) Na pewno muszę dziś śmignąć do Bielin, zabrać stamtąd kilka rzeczy a przy okazji dosyć fajna trasa. Moto trzymam kawałek od domu także potrzebuję minimum godzinę żeby się tam dostać :D Jeżeli ci pasuje to pozostaje się dogadać :P
Piotrek
692 587 506

Gery

Przegoście jesteście, zobaczcie na datę pierwszego postu a potem date odpowiedzi na niego,a najlepszy jest Nait który opieprzył autora pierwszego postu po...... roku:))))))))))))))))
V2 czy V4 ale zawsze V:)

pająk

no ale dzięki temu wątek żyje. Jak niewiele brakowało... ;)
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

MarcinKielce

Złożyłem swoją "motorynę" i przy najbliższej okazji "zjem" Wasze PIŃCETY :) :) :) hehehe (żarcik sytuacyjny)
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

Bienias

hehehe z tą datą 1 posta dobre jaja :D

ale do rzeczy,
póki co jak to w tej piosence "ciągle pada..."
ale prognoza na weekend jest obiecująca
piątek chyba jeszcze trochę deszczu, ale sobota-niedziela już słonecznie

także ja tak jak wcześniej mówiłem zostawiłem dziś moto u mechanika i o ile wszystko pójdzie gładko to jestem chętny na jakiś sobotni wyjazd, w sumie to można by ten temat przenieść do bardziej odpowiedniego działu...