27 Listopad 2020, 11:55:01

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Witam

Zaczęty przez sz_kamil, 20 Czerwiec 2010, 21:16:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

sz_kamil

20 Czerwiec 2010, 21:16:32 Ostatnia edycja: 20 Czerwiec 2010, 21:18:35 by sz_kamil
Witam
Mam na imie Kamil i z motocyklami mam do czynienia od ok 2 lat
Obecnie rajduje na crossie Honda CRF 250 z 2004 ( która obecnie jest na sprzedaz ) sprzedaje poniewaz po slubie okazało sie ze brakuje mi na crossa czasu ( pewnie dlatego ze rajdowałem raczej w niedziel no i w dodatku bez zony :P )
Obecnie jestem w trakie przesiadania sie na choppera / cruisera na takie moto zawsze moge pojechac z zona :D  ( oczywiscie najpierw musze sprzedac Honde )
Mam nadzieje ze juz niedługo bedziemy mogli mijac sie na drogach
Pozdrawiam Kieleckich Radierów :D

Arek

Siemka i uzupełnij profil ;)

Naitsabes

Czołem! 8)

Zapraszamy na czwartkowe spotkania do Stangreta.

sz_kamil

Dzieki za powitanie koledzy
Jezeli chodzi o profil to chyba juz wszystko poprawione, ale prosze o sprawdzenia i w razie czego info jesli cos nie tak
Co do mapki to super napewno sie przyda , tak samo miło mi bedzie spotkac sie z Wami na czwartkowych spotkaniach , choć aktualnie do jazdy po miejscie pozostaje mi moja skodzianka :P bo moto nie posiada " homologacji " jest to full cross .
Miejmy nadzieje ze w miare predko uda mi sie nabyc nowy moto i posmigac juz razem z wami .

Motorynka

No prosze, jak jest foci to od razu widac o co kaman :D  to ja sie moge zamienic jakby cos ;) bardzo chetnie potaplam sie w blocie :>

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

sz_kamil

Motorynka. Uflogac sie w niedzielny poranek to naprawde super sprawa ( to jest to co tygryski lubia najbardziej ) moto o poj 250 w 4t nadaje sie super, moc do opanowania ale przede wszystkim nie odczuwa sie jej braku . Wszystko było fajnie i pieknie przed moim slubem :P  moja zonka wytrzymała tylko pół roku moich niedzielnych wypadów w las , ( w sumie to jakos bardzo sie jej nie dziwie bo jezdzilismy srednio od 9 rano do ok 15 ) ona w tym czasie siedziała sama w domku . Tylko dlatego chce sie przesiąść na moto bardziej drogowy  , a ze obawiam sie iz na turystyku badz czym sportowym mogła by mnie poniesc fantazja , wybor padł na choppera/ cruisera. Zawsze to moge zabrac zonke ze soba na moto.

pawel

Dla wygody plecaczka pomyśl jednak o jakimś turystycznym - enduro. Na choppera / cruisera jedziesz od 50-100km i chcesz się zatrzymać bo wiesz ze masz 4 litery :) Na turystycznym - enduro od tankowania do tankowania czyli jakieś 300km :). Jak dla dwóch osób to coś powyżej 1000 cm3 żeby "nie odczuwać jej braku" :)

sz_kamil

Dzieki Jaszczur za rade napewno przemysle sprawe . Obawiam sie tylko przy turystykach moze wystapic zjawisko " przerostu mocy nad umiejetnosciami " . Zaraz oblukam jakies turystyki :D moze ktos bedzie chetny na zamiane za moja Hondzie :D

Słoniu

Witaj,Witaj.Choppers for ever.Do zobaczenia na trasie.
SŁONIU
660346122

Iza