26 Wrzesień 2020, 05:22:55

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/07/04 g.14:00 - WOŚP i KFM ul. Sienkiewicza na mostku nad Silnicą

Zaczęty przez pawel, 17 Czerwiec 2010, 12:37:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

pawel

28 Czerwiec 2010, 12:36:50 #15 Ostatnia edycja: 29 Czerwiec 2010, 17:25:00 by Jaszczur (Pawel)
Dziś potwierdziłem godzinę naszego kwestowania na ul. Sienkiewicza na mostku nad Silnicą.
Zbieramy się i ustawiamy o godz 14 na mostku kwestujemy do godziny 17.
W środę o godzinie 18 mam spotkanie organizacyjne z Sztabem WOŚP. Jak ktoś ma ochotę iść ze mną wiadomość na priv.
Odbiorę puszkę i identyfikator. Możliwe, że będzie wzmianka w Echu dnia o KFM i naszym kwestowaniu.

Do zrobienia będzie:
- wypucowanie maszyn na błysk
- zatankowane do pełna
- uśmiech od ucha do ucha
- powieszenie baneru KFM (Jaszczur)
- zrobienie kartek z info o cenie za zdjęcie na motocyklu i przejechanie się (Jaszczur)

Naitsabes

Póki sesji nie zamknę to nie pomogę organizacyjnie ale być będę!

pawel

Dziś dzwoniłem w sprawie potwierdzenie co do wjazdu i trasy przejazdu. Wszystko już klepnięte mamy zgody :)

Czy ma ktoś w Was urządzenie do laminowania. Potrzebuje 5 kartek formatu A4 zalaminować na WOŚP?

Takie plakaty będą przyczepione na motocyklach.

Projekt plakatu:

pawel

Kilka minut po godzinie 16 odbędzie się specjalny pokaz w wykonaniu Grupy Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża Kielce.
Jak udzielić pierwszej pomocy motocykliście.W szczególności pokazane zostaną techniki zdejmowaniu różnych typów kasków przed przystąpieniem do czynności resystutacyjnych.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW NA MOSTEK NA UL. SIENKIEWICZA

pawel

Puszka odebrana - przymocowałem na dole kawałek płytki gresowej żeby nie przewracała się pod wpływem wiatru i obwinąłem ją streczem :)
Na zdjęciu duża i mała puszka oraz naklejki (niebieskie serca) i identyfikator. Duża puszka jest przypisana do KFM ale musi być też do jednej osoby odpowiedzialnej za nią stąd mała i identyfikator.

pawel

pawel

Zwracam się z prośbą do forumowiczów o ustawienie opisu na Gadu-Gadu:

WOŚP i KFM - http://www.ckriders.pl/2010/WOSP/

pawel

Sprawy organizacyjne.
Ja będę na miejscu z Anią około 13:40 - rozwieszamy baner KFM.
Wjazd od ul. Paderewskiego - obowiązuje znak drogowy D40 strefa zamieszkania, pieszy ma pierwszeństwo i max. 20 km/h.
Zrobiłem 5 plakatów do powieszenia położenia na motocyklu z cenami.
Puszka jest jedna stacjonarna.
Proszę pamiętać o naklejaniu serduszek - rozdam na początku.
Na pokazy GRPCK zabieram koc, będzie też potrzebny jeden kask pełny do pokazywania jak zdejmować. Jak ktoś ma to proszę zabrać - my robimy za manekiny tak że nie ma obawy zniszczenia kasku.

Proszę pamiętać o:

1. Zabraniu czegoś do pica ( najlepiej wody mineralnej)
2. Zatankowaniu maszyn.
3. Zabraniu dodatkowego kasku (może być nawet rowerowy)
4. Dodatkowe nakrycie głowy.
5. Wyczyszczeniu maszyn.

Trasa wożenia:
Od mostku do ul. Paderewskiego i powrót.
Na całej trasie obowiązuje znak drogowy D40 strefa zamieszkania: pieszy ma pierwszeństwo i max. 20 km/h.

Około godziny 15 dołączy do nas samochód sztabowy i cały sztab przeniesie się na mostek.
Na mostku stoimy po prawej lub lewej stronie. Wczoraj rozmawiałem z właścicielem ogródka piwnego możemy stawać bardzo blisko niego tylko żeby maszyny nie za bardzo mu spalinami dymiły na gości ale przeczyszczenie tłumików raz na jakiś czas wchodzi w grę zalecane :)
Kilka maszyn wracających z leska pojawi się około 14:30-16:00.

Iza

barteq

Akcja poprostu suuuper, ostatnie motocykle odjechały około 21:40.

Do puszki stacjonarnej zebrane ponad 555zł (nie liczyłem poniżej 2 złotówek bo padam ze zmęczenia). Następnie po oddaniu puszki stacjonarnej panowie wzięli małą (p. Pawła) i zebrali do niej ponad 300zł (nie licząc poniżej 2zł powód jak wyżej)

Łączna kwota powyżej 955zł, jutro podam dokładną kwotę jak podliczymy. Dzisiaj robiłem to na szybko, żeby podać jak najszybciej informacje.

Dziękujemy bardzo za pomoc i oczywiście zapraszamy w zime ;)

---
edytuje ponieważ w wkradła sie mała pomyłka w kwocie z małej puszki , wyjaśnienie kilka postów niżej

pawel

Wszystkie zdjęcie będą załączone w jeden album na zdjęciach będzie naniesiony znak wodny.
Zdjęcia zostaną opublikowane 6 lipca 2010.
Admini proszę o zrobienie w dziale powitania zaraz na głównej stronie tak jak są teraz Regulamin, komunikaty i itp, Powitalnia, działu "Zdjęcia z WOŚP ul. Sienkiewicza" jest sporo zdjęć z które robiliśmy dla osób nie posiadających aparatu pod ten link proszę podpiąć album http://picasaweb.google.pl/Pawel.Lalewicz/20100704WOSPSTOPPOWODZIOMIKieleckieForumMotocyklistow?feat=directlink

PS. Denwer Twoje zdjęcia mam jak możesz usuń link do swojego albumu, czekam na foty od Izy i wrzucam do albumu wszystkie z znakiem wodnym (logo + www).

pawel

Cytat: barteq w  5 Lipiec 2010, 00:40:41
Akcja poprostu suuuper, ostatnie motocykle odjechały około 21:40.
Do puszki stacjonarnej zebrane ponad 555zł (nie liczyłem poniżej 2 złotówek bo padam ze zmęczenia). Następnie po oddaniu puszki stacjonarnej panowie wzięli małą (p. Pawła) i zebrali do niej 400zł (nie licząc poniżej 2zł powód jak wyżej)
Łączna kwota powyżej 955zł, jutro podam dokładną kwotę jak podliczymy. Dzisiaj robiłem to na szybko, żeby podać jak najszybciej informacje.
Dziękujemy bardzo za pomoc i oczywiście zapraszamy w zime ;)

Dziękuję w imieniu swoim i KFM wszystkim motocyklistom, plecaczkom, Sztabowi z Wolnej Strefy jak i innym wolontariuszom za  pomoc w organizacji i uczestnictwo podczas zbiórki.

Buchaj

I elegancko.Miałem okazje przejechac się jako plecaczek na Yamaha Road Star z kali(tak jak moja rodzinka) hehe.Efekt końcowy zadawalający ,takie akcje są potrzebne ludzie inaczej patrzą w tedy na motocyklistów i dają się z dobrej strony zapamiętac.Sumka też całkiem przyzwoita.
Tutaj chodzi o pasję...

pawel

Cytat: grzesiek93ck w  5 Lipiec 2010, 13:33:20
I elegancko.Miałem okazje przejechac się jako plecaczek na Yamaha Road Star z kali(tak jak moja rodzinka) hehe.Efekt końcowy zadawalający ,takie akcje są potrzebne ludzie inaczej patrzą w tedy na motocyklistów i dają się z dobrej strony zapamiętac.Sumka też całkiem przyzwoita.

Pierwsza tras była ulicami Sienkiewicza -> Paderewskiego -> Solna -> Staszica -> Sienkiewicza.
Po zmianie trasy ze względu na ruch od mostu do ul. Żelaznej nie odbyło się bez małego incydentu - jakaś pani lała wodą z okna kamienicy na wysokości salonu Ery ja nie zauważyłem Pszczurkow oberwał lekko rykoszetem. Czasami klakson nie pomagał w rozproszeniu tłumu trzeba było lekko przewietrzyć tłumiki. Niestety takie uroki mieszkania przy deptaku.

Słoniu

Forsa jest forsą ,przyda się strażakom.Ale największą frajdę miały dzieciaki.Dla nich to było niesamowite przeżycie. A reklama naszego forum to pikuś?
SŁONIU
660346122