22 Wrzesień 2020, 10:47:09

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/07/04 g.14:00 - WOŚP i KFM ul. Sienkiewicza na mostku nad Silnicą

Zaczęty przez pawel, 17 Czerwiec 2010, 12:37:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

pawel

W dniu 4 lipca 2010 organizowany jest WOŚP - STOP POWODZIOM.

http://www.wosp.org.pl/stoppowodziom

Ustawiamy się na Placu Artystów z puszką stacjonarną KFM (puszka stacjonarna jest wprowadzona po raz pierwszy przez WOŚP)
W cenie za min. 5 zł przewozimy osoby, zdjęcie na motocyklu min. 2zł.
Wspieramy jeden z kieleckich Sztabów WOŚP przy Młodzieżowym Klubie Osiedlowym "WolnaStrefa"

Po 28 czerwca 2010 podam więcej szczegółów, godziny itp.

Ze względu na planowany remont ulicy Leśnej, który ma zacząć się pod koniec czerwca zaraz po Święcie Kielc.
Chcemy przenieść puszkę z Placu Artystów na ul. Sienkiewicza na wysokości mostu nad Silnicą.
Trasa do wożenia osób, które zasilą naszą puszkę kawałek ul. Sienkiewicza od mostku do ul. Paderewskiego.

motogirl27

to w końcu gdzie i kiedy ta orkiestra 4 czy 1 bo już się zakręciłam czy obie? Bo myślałam coś fajnego zrobić na jakąś licytację jak tylko zdążymy

pawel

22 Czerwiec 2010, 00:51:26 #2 Ostatnia edycja: 22 Czerwiec 2010, 15:44:32 by Jaszczur (Pawel)
Cytat: motogirl27 w 22 Czerwiec 2010, 00:41:18
to w końcu gdzie i kiedy ta orkiestra 4 czy 1 bo już się zakręciłam czy obie? Bo myślałam coś fajnego zrobić na jakąś licytację jak tylko zdążymy

4 lipca 2010 - http://www.wosp.org.pl/stoppowodziom tylko ze względu na planowany remont ul. Leśniej może nastąpić zmiana miejsca po 28 czerwca dam ostateczną informację.

1 lipca to piknik county na który jest zaproszony KFM do Stangreta. Jak dobrze rozumiem to Stangret ma swoją puszkę z WOŚP i zbiera przy okazji pikniku, który organizuje Stangret  - Radek jak coś źle napisałem to sprostuj.

Może inaczej 4 licpa my zbieramy podczas "orkiestry", a 1 lipca wrzucamy i się bawimy :)

motogirl27

Dzięki za info wyjaśniające to szykujemy się na 4

pawel

Proszę o wpisywanie się na listę osób wraz z numerem rejestracyjnym motocykla do 23 czerwca 2010 do godz. 10, które chcą pomóc WOŚP poprzez (w cenie za min. 5 zł przewozimy osoby, zdjęcie na motocyklu min. 2zł.). Tylko te osoby będą mogły wjechać na ul. Sienkiewicza i po niej się poruszać!!!

Ustawiamy się na ul. Sienkiewicza na wysokości mostku nad Silnicą.
Trasa do wożenia osób, które zasilą naszą puszkę kawałek ul. Sienkiewicza > ul. Paderewskiego zawracamy na wysokości ulicy Solnej i powrót ul. Paderewskiego > ul. Sienkiewicza.

Lista:
1. Jaszczur TK ****
2.

Słoniu

Lista:
1. Jaszczur TK ****
2. Słoniu  TK ****

Podaj tylko miejsce zbiórki i godzinę

SŁONIU
660346122

pawel

23 Czerwiec 2010, 08:56:35 #6 Ostatnia edycja: 23 Czerwiec 2010, 23:46:44 by Jaszczur (Pawel)
Cytat: SłońYamaha w 22 Czerwiec 2010, 22:58:55
Podaj tylko miejsce zbiórki i godzinę

Po 28 czerwca podam dokładne godziny. Wstępnie od około godziny 11 do 17 ustawiamy się na mostku na ul. Sienkiewicza. O 17 zaczyna się koncert na placu Artystów.
Panowie potrzeba co najmniej 5 maszyna a są dwie. W ten dzień kończy się zlot w Lesku ale po południu można też podjechać :).
Sebool na ten dzień będę potrzebował baner KFM.

kali

Lista:
1. Jaszczur TK ****
2. Słoniu  TK ****
3. Kali TK ****
kali

Arturo

Lista:
1. Jaszczur TK ****
2. Słoniu  TK ****
3. Kali TK ****
4. Arturo TK ****
Niedzielny kierowca

Szczurkov

Lista:
1. Jaszczur TK ****
2. Słoniu  TK ****
3. Kali TK ****
4. Arturo TK ****
5. Pszczurkow TK ****
6. Nait
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Naitsabes

Z racji, że forum jest ogólnodostępne uważam, że lepiej numerów tablic publicznie nie podawać - kto wie jak i po co ktoś mógłby je wykorzystać. Unikajmy przy tym również podawania swoich miejsc zamieszkania lub lokalizacji garażowania maszyn! (obecną listę z numerami wysłałem Jaszczurowi na PW). Kolejne osoby chętne przyłączyć się akcji niech dopisują się do listy i wyślą priva na Jaszczura skrzynkę z numerem rejestracyjnym.

sz_kamil

Witam
Jezeli jest mozliwosc  podstawienia crossa ( brak homologacji rejstracji itp ) jednak moto ładne i wógole to moge przywiesc go na przyczepce na miejsce  i zaoferowac kilka kursow

pawel

Cytat: Naitsabes w 23 Czerwiec 2010, 17:58:34
Z racji, że forum jest ogólnodostępne uważam, że lepiej numerów tablic publicznie nie podawać - kto wie jak i po co ktoś mógłby je wykorzystać. Unikajmy przy tym również podawania swoich miejsc zamieszkania lub lokalizacji garażowania maszyn! (obecną listę z numerami wysłałem Jaszczurowi na PW). Kolejne osoby chętne przyłączyć się akcji niech dopisują się do listy i wyślą priva na Jaszczura skrzynkę z numerem rejestracyjnym.

Masz racje :)
Skrzynkę regularnie czyszczę :)

pawel

Cytat: sz_kamil w 23 Czerwiec 2010, 21:32:10
Jezeli jest mozliwosc  podstawienia crossa ( brak homologacji rejstracji itp ) jednak moto ładne i wógole to moge przywiesc go na przyczepce na miejsce  i zaoferowac kilka kursow

Jest to droga publiczna przy takich imprezach motocykl musi być zarejestrowany i posiadać opłacone OC. Niech się coś stanie nawet na postoju przewróci się motocykl na nieuważnego przechodnia wtedy mogą być już spore problemy o kursach nie ma mowy bez rejestracji i OC - może dmucham na zimne  ale nigdy nie wiadomo co może się stać a papier to papier.
Zamierzeniem było żeby był po kilka motocykli różnego rodzaju - kanapa, szlifierki, turystyczne, enduro, cross.