25 Październik 2020, 16:29:30

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Skąd kupić i jak dobrze kupić

Zaczęty przez Arek, 20 Wrzesień 2009, 23:46:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

MarcinKielce

---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

Arek

Gery - tylko jaka jets pewność że ten motocykl z aukcji w UK jest 100% pewny?

Tego GSX-Ra którego MArcin wyslał oglądaliśmy z Mariem w czwartek, i właśnie jest z aukcji w UK - miał być jakiejs tam kategorii X, że niby żadnej stłuczki nawet. Okazało się że ograniczniki kierownicy są wibite, cały przód był rozkręcany....Także troche się boje że jak mam wylicytować, przyjdzie motor i będzie coś takiego, to kto potem będzie sie zastanawiał czy to prosto jeździ. No i w gratisie miał małe ogniska korozji.

Niestety ten czas nagli, im szybciej moto tym by było lepiej, a nie mam też nikogo w UK żeby jeździł mi za tym :-\

Gery

No ja tak jak pisałem mam kumpla w Londynie do tego motocykliste wiec mi sprawdził bajka przed przekazaniem kasy, jeśli nie masz nikogo takiego to oczywiście problem ale zapytaj czy na forum ktoś nie ma lub sam nie kursuje do UK takich ludzi jest naprawde sporo. Ja jeszcze nie zlikwidowałem powiadamiania na  mejla z e bay uk o nowych sv/dl i dziś np. przyszły baaardzo ciekawe oferty zajrzyj tam ;)

a tu zobacz za ile poszedł ten:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130376441833&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

a ten mozna było wziąc nawet za 1650 a ma tylko jakies małem wgniecenie na baku:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130376441833&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

pozdro
V2 czy V4 ale zawsze V:)

Arek

Widzę właśnie, i jak się patrzy że takie SV w PL chodzą po 10-11tyś, to się portfel kraje :-\

Pytanko: ma ktoś znajomych pod łodzią?

http://www.allegro.pl/item973758470_kawasaki_636_zx6r_ninja_2002_2003_okazja.html

Wygląda spoko, cena spoko, tylko czy motor dobry.

MiszCZu

5 Kwiecień 2010, 19:17:10 #169 Ostatnia edycja: 5 Kwiecień 2010, 19:19:53 by MiszCZu
Cena aż za bardzo spoko, trochę podejrzanie tanio, na zdjęciach wygląda oko, nurtuje mnie tylko wypowiedź właściciela "Dla mnie kawka jest za szybka" i podgięta turystycznie tablica :o

Arek

Jutro zadzwonimy :D
Słuszna uwaga, z ROB-em dopatrzyliśmy się że brakuje naklejki 636 z prawej strony, no i mogła być czasza malowana. Podpytam kolesia o tą tablice :)

Arek

Ok ja zakupiłem, było bardzo ciężko znaleźć dobrą sztukę......
Podziękowania w szczególności dla Maria który pomagał mi w oględzinach, Kasi i wszystkim którzy dawali mi namiary itd.
Narazie nauka jazdy, ale niebawem podzidujemy razem ;D ;D ;D

MiszCZu

Gratulacje  :) :) SV rulesssss ;D ;D napisz coś o niebieskiej ESCE  :D

Gery

heh z tego co wiem zakupu dokonałeś dobrych pare tygodni temu , sporo sie "ukrywałes" z newsem ;)
V2 czy V4 ale zawsze V:)

Buchaj

Tutaj chodzi o pasję...

Arek

A no matura i te sprawy :)
Myślę że szczegółów nie bedę podawał dla bezpieczeństwa :D Na żywo będzie pogadać o czym, no i Rulez SV!  ;D ;D

MiszCZu

Jak wróce do kielcowa i SV przejdzie mały serwis to trzeba będzie zrobić esfalkową ustaweczke  ;D ;D

Arek

No troche nas chyba będzie  :D Będzie okazja wymienić się spostrzeżeniami i poradami ;) ;)