26 Wrzesień 2020, 05:43:37

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/06/25 zlot w Borku

Zaczęty przez Motorynka, 9 Czerwiec 2010, 11:10:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

Motorynka

9 Czerwiec 2010, 11:10:31 Ostatnia edycja: 9 Czerwiec 2010, 14:50:22 by Radek
http://www.easyriderparty.com/
Fajowa impreza , wybieram sie z kolezankami w piatek wieczorkiem (o ile pogoda dopisze)
serdecznie zapraszam bo jest tam fajowo, kilka fotek z zeszlego roku :  http://picasaweb.google.pl/Motoryk/Borek#

kubek

Też myślę o tym zlocie.
Jest tam dostępne kąpielisko dla zlotowiczów?
Ile kosztował lub teraz ma kosztować wstęp?

Tych info nie ma na stronie wiec może pamiętasz:)

Motorynka

10 Czerwiec 2010, 10:47:21 #2 Ostatnia edycja: 10 Czerwiec 2010, 16:08:43 by mOtOrynka
Kąpielisko jest :) malutkie bo malutkie, ale pomoczyt cyleczek mozna :))  nawet usnac na materacu i koledzy cie wypuszcza naszerokie wody (w zeszlym roku jednemu tak zrobili :)))

Co do kosztow, to chyba jesli dobrze pamietam 40 zl wjazd. Dziewczyny kierowniczki tez musialy placic.

Jeśli ktos będzie chciał spać w domku, to moje koleżanki zarezerwowaly domek, nie wiem ile wyjdzie na osobe, bo to zalezy ile bedzie w domku. Więcej szczegółów bliżej zlotu.

pat

hej...

no to kto się wybiera na zlocik?

wyjazd w piątek o 17:30 ze Ściegiennego

my lecimy :) no chyba żeby pogoda całkiem się załamała...

pozdrawiam
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Motorynka

no jak dzis patrze to sie odechcieewa, ale jesli bedziwe pogoda to jade  :))  i bede na parkingu

karola

Kasia, to uściskaj od na Maxona i Dorotkę  :). Poproszę go, żeby zabrał CD ze zdjęciami z Kocieczyna i Ci przekazał.
Jego nr telefonu wyślę Ci na prv.
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

pat

Ze względu na pogodę wyjazd prawdopodobnie przekładamy na jutro - ponoć ma być słonecznie... gdyby jednak znalazł się ktoś kto chce dziś śmigać to niech da znać 502-502-136

Pozdrawiam
pat

pat

hej

wyjeżdzamy dziś o 10:30 ze sciegiennego jeżeli ktos chce się dołączyć

Pozdrawiam