18 Wrzesień 2020, 10:34:24

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/05/15 - Obstawa ślubu

Zaczęty przez SebOOl, 7 Maj 2010, 16:49:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

SebOOl

7 Maj 2010, 16:49:57 Ostatnia edycja: 11 Maj 2010, 17:11:47 by SebOOl
Witajcie
W sobotę 15 maja mój brat cioteczny będzie przemierzał swą ostatnią drogę jako wolny człowiek. Proszę Was aby eskortować go na tej ostatniej drodze. Wyjazd z nowej Słupi do kościoła na Ślichowicach a potem do SHLki na wesele.

Startujemy z parkingu na Ściegiennego o godzinie 13:00. Z Nowej Słupi trzeba wyjechać z powrotem do Kielc najpóźniej o 14.

Osoby chętne niech wpiszą się w tym wątku.

Z góry dzięki

Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

pawel

1. Paweł + Ania
2.
Niech modli się o słoneczną pogodę. U mnie na Ślichowicach bardzo drogie są bramki ;)

Mati

1. Paweł + Ania                   
2. Mati
3.
Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką można robić w ubraniu
!

wlodek

seba o której ma się zacząć ta obstawa bo ja robię do 13 00. jeżeli zaczyna się około 14 to się piszę.
pozdrowionka 8)
PIOTR WŁODARZ

Szczurkov

1. Paweł + Ania                   
2. Mati
3. Pszczurkov (postaram się być)
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Naitsabes

Jak będzie pogoda to i ja się pojawię.

Mati

Dobre pytanie wlodek. Ja mysle ze na parkingu na Sciegiennego tylko co do godziny sie dogadajmy.  SebOOl  podaj czas :)
Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką można robić w ubraniu
!

SebOOl

Wyjazd o 13 ze Ściegiennego ...
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

pawel

Sebool spytaj się brata na jakiej ulicy mieszka jego przyszła żona i numer bloku. Żeby znana była trasa już na Ślichowicach.

SebOOl

Będę czekał na Ściegiennego o 13:00

Pozdro

sebo

1. Paweł + Ania                   
2. Mati
3. Pszczurkov (postaram się być)
4.Sebo
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

SebOOl

Dzięki wszystkim obecnym. Mam nadzieję że wódeczkę wypijemy wspólnie ;)