1 Październik 2020, 07:28:24

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Mapka dla motocyklistów z POI w Kielcach.

Zaczęty przez pawel, 6 Maj 2010, 12:13:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

6 Marzec 2011, 14:17:02 #15 Ostatnia edycja: 6 Marzec 2011, 14:19:14 by Jaszczur
Cytat: robert73 w  6 Marzec 2011, 14:04:08
Na dabrowie widzialem ze tez wymienial gumy do moto Michal Kozubek. Ostatnio jak bylem w kielcowie to widzialem jak wymienial w bordowym Gold Wingu.
A sklep na Pocieszki to stary jak swiat, pamietam jeszcze byl kiedys przy Waligory, ale ta wiadomosc to tak z przed 20 lat jak jaszcze mieszkalem w kraju i stawialem pierwsze kroki na 2oo a jeszcze szlify robil gosciu na Krakowskiej za basenem krytym jakies 200m.

Fakt zapomniałem o sklepie przy Pocieszki. Co do Waligóry obecnie Żytniej jest dalej sklep ale bardzie specjalizuje się w częściach samochodowych popularnie nazywany sklep Skody ale części i opony to motocykli też mają w szczególności do starszych. Sam dwa late temu kupowałem u nich włącznik stop do Hondy Shadow który jest identyczny jak do MZty i duuużo tańszy :) Nie umieszczałem go ze względu na to że nie jest typowo motocyklowym sklepem.

Co do Michała Kozubek Wulkanizacja może ktoś z Was tam był i jakie wrażenia???

Mam pytanie jak wygląda teraz Serwis Roberta Kaszy, ktoś naprawiał coś u niego ostatnio.

jacu

Cytat: robert73 w  6 Marzec 2011, 14:04:08
Na dabrowie widzialem ze tez wymienial gumy do moto Michal Kozubek. Ostatnio jak bylem w kielcowie to widzialem jak wymienial w bordowym Gold Wingu.
.

to już wiem skąd Cię znam  ;)

Cytat: Jaszczur w  6 Marzec 2011, 14:17:02

Co do Michała Kozubek Wulkanizacja może ktoś z Was tam był i jakie wrażenia???

Saboleń to mój dobry kolega ja zawsze u niego wymieniam gumy w moto i samochodzie
GG 4875121

Jaszczur