30 Październik 2020, 04:18:32

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/06/11 Akcja Autostrada - odwiedzamy Warszawę!

Zaczęty przez shpx, 13 Maj 2010, 15:57:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

miccal

chciałem jechac, nie pisałem ale narawde chciałem,, ale nie o tym,
za cholerę nei rozumem jak w ponad milionowym mieście nie możne sie zebrać grupa motocyklistów(miejscowych),, ja rozumiem ze gorąco, ale mieli rzut kamieniem i olali temat?? podobno wszystkiego było ok 90 do 120 maszyn,,

mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

shpx

Prawda...
Wyjątkowa arogancja motonitów ze Stolicy...
Ale jak zakończy się budowa A1 i A2 to będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Kolejny raz, niestety, wyłazi odmienność interesów Wawki od reszty Kraju. Może dramatyzuję, ale tak to właśnie wygląda.
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

motogirl27

no warszawscy motocykliści na akcję nie przyjechali za to w sobotę i niedzielę tłumnie przybyli na mototarg na Służewiec.

marko

Byłem inie widziałem przedstawicieli Klubów MC i Grup Free. Więc nie narzekajmy na Warszawkę.
Marek tel.603605267

Motorynka

16 Czerwiec 2010, 00:01:57 #19 Ostatnia edycja: 16 Czerwiec 2010, 00:10:52 by mOtOrynka
No jak widać "motocykliści" wolą dbać o inne sprawy :)

shpx

marko, masz rację - słuszny komentarz. Mnie już jakiś czas temu skutecznie postawa pewnych osób skutecznie zraziła do idei równości i wspólnej sprawy.
Szkoda, bo ministerstwo lekceważy sobie motocyklistów, w tym również przedstawicieli MC czy FG, czy pozostałych.

Żałuję, że zorganizowani motocykliści mogą się szumnie jedynie stawić na jakiejś akcji, imprezie, targach... ale jak serio trzeba o coś powalczyć - nie chce się! Smutna prawda.
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl

Motorynka

A moze po prostu niektorzy zmadrzeli i juz wiedza ze z naszym rzadem to nic sie nie wskora, chocby sie na rzesach stanelo :(

shpx

Wskóra się, wskóra! Tylko ludzie muszą chcieć, naprawdę chcieć!

Rafał

Słyszałem o tej akcji w radiu. Niby pamiętałem a jednak...
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton