30 Listopad 2020, 11:40:05

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Tor Radom

Zaczęty przez Adel, 28 Kwiecień 2010, 22:00:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

Adel

Szukam chętnych do polatania po torze w Radomiu, bo podobno odwołali już zakaz dla motocyklistów.

Motorynka

No chetni sie znajdą, tylko podaj troche więcej szczegółów (cena, jak długo, jak z zabezpieczeniami itp.)

Adel

Cena to około 60 zł od motocykla, czas, to w zależności od wolnych terminów, ale myślę, że w zupełności wystarczy żeby się wyszaleć, na razie szukam jakiejś grupy 10-20 motocykli i będę dzwonił i zamawiał na konkretny termin. Już mam kilka osób, więc jeszcze z 5, góra 10 osób i można zamawiać.

Motorynka

No to ja chetnie bym sie przylaczyla, zapytam jeszcze kilku kolegow. Najgorsze tylko terminy, zeby wszystkim pasilo :)

walter

ja też jestem chętny jak coś ;)

bladeinfire

no to z mojej strony mówie, że około 10 osób z włoszczowy i czestochowy również na bank by się pisało

PODKRESLAM BANKOWO

i o jakieś info bym prosił ;)

sebeq

Ja również jestem chętny, proszę napisz więcej info. pozdr

Adel

Niestety z tym torem jest ciężka sprawa, ponieważ znowu wprowadzili zakaz dla motocykli. Jeśli go odwołają to dam znać

Adel

rezerwuje tor na poniedziałek 19.07, chętni pisać

Motorynka

No ja to w tygodniu nie ma szans :(

Adel

niestety w weekendy tor jest dwa razy droższy więc się nie opłaca, ale w poniedziałek będzie do 19.30 więc może po pracy czy szkole można jeszcze pojeździć

Artix

Jestem chętny w poniedziałem 26.07? jaka cena ile czasu?tylko czy same motocykle będą wtedy jeździć czy pomiary jakieś są czy tylko tak wjeżdza każdy kto chce i nie ma wielu zasad ;)