22 Wrzesień 2020, 23:51:44

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010 - Noclegi nad Solina.

Zaczęty przez pawel, 28 Kwiecień 2010, 14:43:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawel

28 Kwiecień 2010, 14:43:35 Ostatnia edycja: 28 Kwiecień 2010, 15:00:10 by iPawelek
Mam zamiar wybrać się z Ania nad Solinę na dwa dni. W dniach 3-4 maja wszystko na motorku wyjazd uzależniony od pogody.
Szukając noclegu znalazłem domki http://domkisolina.bieszczady24.pl/.
Może ktoś w Was był i korzystał z tych domków lub znacie, macie fajne miejsca w Solinie?
Na wtorek mamy urlop stąd ten 4 maja :)  Może ktoś chętny jest na wyjazd to niech da znać w sprawie wyjazdu podejmiemy decyzję w poniedziałek rano. Wyjazd około godziny 8 z Kielc.

kali

kali

azrael88

Dokładnie, w Polańczyku masz całą masę domków do wynajęcia, w różnych standardach i cenach. A nad Solinę rzut beretem no i trasy na moto są po prostu wymarzone*

* jak jest ładna pogoda ;)

pat

Hej,

Obok miejscowości Solina tzn Bóbrka (jakieś 2km od miejscowości od tamy na Solinie) są bardzo fajne domki z kominkiem - domek dwu piętrowy, fajny teren, ładny widok na wodę, we wrześniu płaciłem chyba 35zł/osoba do tego można wykupić domowe jedzenie (przygotowują je w domu obok) - jeżeli interesują cię szczegóły to dzwoń 502-502-136 lub pisz na PW.

Pozdrawiam
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Fafik

coś przez rok się zmieniło? jakieś nowe propozycje noclegowe? mam zamiar wyskoczyć sobie w jakiś weekend nad Solinę, wiem że tam jest miejsc noclegowych jak "psów" ale jak ktoś zna coś sprawdzonego w dobrej lokalizacji i fajnym widokiem to chętnie zarezerwuje wcześniej :) 
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

sz_kamil

Słoniu

Dzięki Kamil, chyba się skusimy z Dorcią.
SŁONIU
660346122

sz_kamil

Naprawde wspominam wyjazd super . Do piaszczystej plaży ok 1 km ( mozna parkowac przy ulicy za darmoche lub parking płatny przy plazy ) , piechota 5 minutek piekny drewniany kościół . Autem 10 minut i jestes na tamie, mozna zwiedzac od srodka tamę , fajna sprawa ( film jak budowano tamę ) wewnątrz tamy temp powietrza nie przekracza 15 C . Polecam bardzo wycieczke nad soline i ten własnie hotelik ,

damzaw

Byłem w bieszczadach motorkiem w zeszłym roku, duża i mała pętla super, te zakręty do tej pory mam ciary na plecach jak pomyślę super. Duża pętla jest przedzielona nową drogą bardzo wąską nie ma jej na wszystkich mapach na google maps tego nie ma to leci od Cisnej do Bukowiec jakoś tak ale droga jest nowa super jest jeszcze jedna ale nie pamiętam gdzie.