20 Wrzesień 2020, 17:34:24

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

familiada

Zaczęty przez sebo, 25 Kwiecień 2010, 22:42:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

sebo

25 Kwiecień 2010, 22:42:57 Ostatnia edycja: 25 Kwiecień 2010, 22:58:43 by sebo
Witam, aby nie zostać goło słownym (zgodnie z tym co mówiłem na targach) chciałbym coś zaproponować:
W TVP2 istnieje taki teleturniej, którzy wszyscy znają "FAMILIADA"
Mogą brać w nim udział rodziny i tak było do niedawna kiedy to zaczęto wprowadzać grupy zawodowe (piloci, kucharze, listonosze, babcie klozetowe, etc) oraz inne grupy społeczne i miłośnicy "czegoś" (studenci, malarze, astrolodzy, hodowcy psów, poszukiwacze zaćmień słońca i takie tam). Może zabralibyśmy piątkę ochotników i pojechali reprezentować "motocyklistów"? - tego pewnie nie było...
Hasło rzucam ogólnie, jak znajdą się chętni to zainteresuje się co zrobić by tam być.
Nie chodzi tylko o wygraną (dobre sobie), ale o wspólną zabawę - może warto spróbować...

Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

sebo

Na początek info z jakiegoś forum co zrobić by się tam załapać:
Po prostu należy zrobić grupowe zdjęcie wybranej piątce, dołączyć do tego opis zdjęcia, tj. imię, nazwisko, data ur. i adres każdego uczestnika, poza tym nr telefonu głowy rodziny i wysłać. No i teraz już wszystko zależy od nich, czasem czeka się miesiąc a czasem nawet do roku, oni dzwonią do głowy rodziny i umawiają się na I eliminacje, zazwyczaj w mieście wojewódzkim danej rodziny, wygląda to jak zwykła familiada, tyle że w innym miejscu, jakaś osoba po prostu zadaje przykładowe pytania z familiady i ocenia rodziny, potem są jeszcze II eliminacje (takie same) no i już nagrania w Warszawie

sebo

25 Kwiecień 2010, 23:02:27 #2 Ostatnia edycja: 25 Kwiecień 2010, 23:13:22 by sebo
Lista chętnych: (uważam, że powinien być to ktoś z zarządu stowarzyszenia - jedna lub dwie osoby oraz dwie motobabki, ale to nie jest żaden obowiązek - tak sobie głośno myślę)
Jako pomysłodawca myślę, że także znajdę się na tej liście.
Co Wy na to?

Andrew

1.sebo
2.andrew :)
3. ........
4.........
5.........
Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

Arek

Idea fajna ale..........przed "napaleniem się" warto obejrzeć sobie parodię (kabaret) familiady :D
CIekawe bo idea i wygrana naprawdę fajna, no i możnaby rozsławic nasz region i forum ;D

Motorynka

No i super, to jest swietna zabawa :))))   ja sie pisze:

1.sebo
3. Motorynka
4.........
5.........

sebo

Jak już uzbieramy piątkę chętniaków, musimy spotkać się w plenerze i zrobić ładne foto

Arek

Jak coś ja mogę być awaryjnie ;) A z administracji nikt?

sebo

Czekałem na tą chwilę tyle czasu, nigdy nie mogłem znaleźć chętnych (bo nieśmiały, bo nie medialny, bo ma ból głowy i sraczkę, bo coś tam jeszcze innego). W końcu rzuciłem temat na forum i co?
Znaleźli się chętni i proszę jak nas załatwili:

http://www.pudelek.pl/artykul/24438/koniec_familiady/

Portal informujący o tym jest średnio wiarygodny, ale czekam nadal na resztę ochotników, gdyby to tylko była niepotwierdzona plotka...

Arek

Więc chyba pozostanie nam dzieciaki górą ;D
No ciekawe czy to prawda.

MarcinKielce

Cytat: sebo w 29 Kwiecień 2010, 23:27:03
Czekałem na tą chwilę tyle czasu, nigdy nie mogłem znaleźć chętnych (bo nieśmiały, bo nie medialny, bo ma ból głowy i sraczkę, bo coś tam jeszcze innego). W końcu rzuciłem temat na forum i co?
Znaleźli się chętni i proszę jak nas załatwili:

http://www.pudelek.pl/artykul/24438/koniec_familiady/

Portal informujący o tym jest średnio wiarygodny, ale czekam nadal na resztę ochotników, gdyby to tylko była niepotwierdzona plotka...

Sebo najwyraźniej nie jest Ci dane uczestniczyć. Są ludzie co grają w kosza, jeżdżą na ryby, inni codziennie ostrzą pinokia a familiada jest po prostu nie dla Ciebie. Pewnie zarząd dwójki przeczytał forum i wątek z Twoim pomysłem i postanowili zdjąć program z anteny. Jak Ci przejdzie ochota to pewnie wróci na antenę hahahahah :) :) :)
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

Motorynka

No tak jakby TV mogla przyjac bande brudasow, wariatow, szalencow i bandytow :))))    Sebo, zrobimy sobie swoja familiade :)   

sebo

Okazuje się, że jeszcze nagrywają !!!
APELUJĘ DO NIE ZDECYDOWANYCH: zapisujcie się do listy, już nie dużo nam brakuje, potem robimy foto i czekamy na zaproszenie do programu

Arek

1.sebo
3. Motorynka
4. Arek (chyba ze ktoś bardzo chce to no problem :) )
5.........

Tomi-cbx

Sebo, jeszcze jeden ochotnik a marzenia się spełnią ,myślę że się szybko znajdzie!!! zgłosił bym się ale ja z tych nie medialnych  :o
Tomek