1 Październik 2020, 08:18:17

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Talib

Zaczęty przez Talib, 9 Kwiecień 2010, 18:01:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

Talib

Witam wszystkich miłośników 2oo. Mam na imie Sławek. Mam 22 lata.Ogólnie zajmuje sie zarażaniem moją pasją wszystkich wokół i nawet ostatnio mi się to trochę udaje ;] ;] Motocyklami interesuje sie od małego. Zaczynałem tak jak wiekszość od mega hiper super szybkich komarków, simsonów, skuterków ;] ;]. Po zrobieniu kat. A zakupiłem Horneta 600 i to był mój pierwszy poważniejszy motocykl. Obecnie latam Suzuki Gsx-R 1000 K1 na którym zrobiłem już ponad 20 tys km. Dozobaczenia na trasie ;]

karola

Witaj na forum  :)

Zapraszamy na spotkania, nie musisz czekać aż spotkamy się na trasie ;)
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Naitsabes

Witamy w skromnych progach 8)

Duszmen

Cześć Talib. To ja jadę w świat za Talibami a ty tu?? :)
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Tomi-cbx

Tomek

pawel

Arek

marcin535

--LEWA W GÓRĘ I GAZ DO DECHY--

Lukasz_gsxr

suzuki rulezzzzzzzzzz

MarcinKielce

Powitać powitać.......Do zobaczyska........
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

Talib

Dziękuje wszystkim za ciepłe przywitanie ;] Duszmen jak widziisz talibowie są wśród nas hehe. Karola obecnie miaszkam w krk wiec raczej na Wasze spotkania będzie ciężko zawitać ale co jakiś czas jestem w ck,więc może będzie okazja. Gdzie organizujecie te spotkania i kiedy?

karola

Od maja będziemy jak zwykle spotykać się w Stangrecie. Info zawsze podawane jest w aktualnościach na górze strony.
Z Krk jesteśmy bardzo emocjonalnie związani ;) : mieszka tam Erniego brat, no i maxon oczywiście ;D więc często bywamy.
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

sebo

Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

Robert

Rob

Robert 793413323
http://reapersoflifemc.pl/