3 Grudzień 2020, 06:17:24

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Spodnie , Kurtki motocyklowe

Zaczęty przez andy, 8 Kwiecień 2010, 22:57:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

andy

Witam.Ta wiadomość może komuś się przydać... A więc chodzi o tani zakup spodni i kurtek motocyklowych przeważnie skórzanych.Dzisiaj byłem w sklepie "ciucholandzie" na Białogonie zaraz za "Agromą" na światłach w lewo i przed torami po lewej stronie. Mają tam sporo używanych spodni i kurtek motocyklowych tylko że większość jest na szczupłe osoby.Tak że kto jest szczupły może tam coś wybrać.Pozdrawiam Andrzej.
BMW

pawel

W Jędrzejowie jest też dobrze zaopatrzony ciucholand. Trzeba wjechać do Jędrzejowa zjechać z rodna jak na Kraków i druga uliczka w prawo jakieś 300 metrów i po prawej jest ciucholand, piaskowy domek, budynek.

pawel

Cytat: andy w  8 Kwiecień 2010, 22:57:01
Witam.Ta wiadomość może komuś się przydać... A więc chodzi o tani zakup spodni i kurtek motocyklowych przeważnie skórzanych.Dzisiaj byłem w sklepie "ciucholandzie" na Białogonie zaraz za "Agromą" na światłach w lewo i przed torami po lewej stronie. Mają tam sporo używanych spodni i kurtek motocyklowych tylko że większość jest na szczupłe osoby.Tak że kto jest szczupły może tam coś wybrać.Pozdrawiam Andrzej.

Spodnie mają też w dużych rozmiarach :) właśnie wróciłem :)

ziebavidmo

Cytat: iPawelek w  9 Kwiecień 2010, 14:53:55
W Jędrzejowie jest też dobrze zaopatrzony ciucholand. Trzeba wjechać do Jędrzejowa zjechać z rodna jak na Kraków i druga uliczka w prawo jakieś 300 metrów i po prawej jest ciucholand, piaskowy domek, budynek.

Potwierdzam sam zaopatrzyłem się tam :)

Słoniu

Ciekawa czy będą coś mieli dla gości powyżej setki. Muszę sprawdzić.
SŁONIU
660346122

lisu777

Cytat: SłońYamaha w 10 Lipiec 2010, 21:59:45
Ciekawa czy będą coś mieli dla gości powyżej setki. Muszę sprawdzić.

jak bys zobaczył jakąś katanę skórzaną na 190 z długimi rekawami daj znać :)

Gajowy

Ja mam też gościa który ma fajne ciuchy i nie drogo, ostatnio kupiłem dla siebie kombinezon dainese czarny z protektorami za 250 zł- wogóle nie zniszczony. Byłem ostatnio u niego miał do sprzedania spodnie 52 rozmiar i kurtkę do tego, chciał 280zł nie wiem jaka firma. Jak ktoś chętny to pisać on stoi na miedzianej górze co niedziele na giełdzie tylko ze rzeczy na motor ma schowane w busie;)
tel.606-703-763