5 Grudzień 2020, 06:03:37

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/04/17 Wypad na TOR!!!

Zaczęty przez giljan, 8 Kwiecień 2010, 17:29:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

giljan

8 Kwiecień 2010, 17:29:50 Ostatnia edycja: 10 Kwiecień 2010, 15:42:19 by Naitsabes
Witam wszystkich serdecznie !!!!!!!!!!!!

Żeby przerwać tą nudę i zacząć w pełni cieszyć się byciem MOTOCYKLISTĄ
zapraszam wszystkich do sprawdzenia co nasze maszyny i my sami potrafimy tak naprawdę!!!!!!

W sobotę 17-04-2010 organizujemy wypad na tor Ułęż w bardzo zacnym celu, a mianowicie polatać sobie bez ograniczeń w postaci policji i innych uczestników ruchu drogowego.
Wjazd (z Kielc trzeba wyjechać ze dwie trzy godziny wcześniej) na tor jest o godzinie 15 i latać można w zasadzie do oporu (do przyzwoitych godzin hehe).

Tor Ułęż jest jednym z najbezpieczniejszych obiektów tego typu w Polsce w związku z czym amatorzy (czyli ja też) będą tam czuć się bardzo dobrze i bezstresowo będą mogli szlifować swoje umiejętności.
           Tor jest dosyć rozbudowany i posiada zarówno fajne zakręty jak i dwie proste o długości 1,5 kilometra ?. Tor leży w odległości 164 kilometrów od Kielc więc nie jest daleko.
Na dole zamieszczam kilka fotek toru.

http://www.motopark.net.pl/img/1b.jpg
http://www.motopark.net.pl/img/2b.jpg
http://www.motopark.net.pl/img/3b.jpg
http://www.motopark.net.pl/img/4b.jpg
http://www.motopark.net.pl/img/5b.jpg

Żeby wjechać na tor za rozsądne pieniądze musze uzbierać ekipę liczącą 20 osób (czytaj 20 motorków) wtedy koszt dla jednego motorku był by w granicach przystępnych 120 pln.

Bardzo proszę o dopisywanie się do listy chętnych.

PS. Liczba miejsc ograniczona (20)

Giljan
Bernard
Mija
Karol

W razie czego podaję swój Tel: 600976824. (dzwonić po 18).
z brzydką kobietą jest jak z samochodem tu podmalujesz tam podmalujesz felgę zalożysz i jakoś wygląda.

Motorynka

Nosz kurde.... :/ a ja mam wesele :/

Ale mam pytanka:
1.  co jesli nie uzbierasz tych 20? jaki wtedy bedzie koszt?
2.  czy to tylko latanie czy jakies szkolenie?
3.  jak z "zabezpieczeniami" typu karetka?
4.  pod jakim wzgledem jest on najbezpieczniejszy?  jest sprzatany? przygotowywany przez specjalne ekipy? jak z zabezpiszczeniami gdzie i jak jechac?   itp....  wiem czepiam sie, bo chce wiedziec na co sie ew pisze, a tu nie widze najbezpieczniejszego TORU  ;) 
5. czy to ktos organizuje, czy tylko banda wpadamy i robimy co chcemy?

ŁukaszFZ1000

Jak tylko pogoda będzie w miare, to ja się pisze  ;)

Giljan
Bernard
Mija
Karol
ŁukaszCBR
FJ1100->GSXR750->GSXR1100->TL1000R->CBR1000RR->ZX12R->SV1000S->ZZR1100->ZX10R>FZR1000EXUP>FZ1000

giljan

Ad1. wtedy będzie drożej i nie będzie już się oplacać (jeżeli będzie odpowiednia ekipa to może będzie jeszcze taniej niz napisalem).
Ad2. Latanie bez ograniczeń (dla mnie to plus)
Ad3. W niedziele tam jade to będe znal szczegóły (zakladam że skoro firma wynajmuje nam tor to zapewnia wszelkie srodki bezpieczeństwa)
Ad4. a pod takim, że nie masz absolutnie nic w co bys mogła przygrzmocić, no i oczywiście "specjalna ekipa sprząta" :)

atak na marginesie to wyczuwam negatywne wibracje w twoich wypowiedziach ale może tylko jestem przewrazliwiony gdyz staram sie żeby jakos nam życie urozmaicić a tutaj egzamin jakiś :)

Generalnie zasada jest prosta kto chce to jedzie kto nie chce to niejedzie.

Ja ze swojej strony zapraszam wszystkich bardzo serdecznie i mm nadzieje że uzbieram ekipę ktora pozwoli nam sie dobrzebawić w przyszłą sobotę.

Jeżeli temat wypali to można organizowac takie wypady co trzy tygodnie.

Pozdrawiam serdecznie
z brzydką kobietą jest jak z samochodem tu podmalujesz tam podmalujesz felgę zalożysz i jakoś wygląda.

Motorynka

Hmm, skoro o czyms piszesz to niestety zawsze bedzie reakcja, a nie chodzilo mi o egzamin czy ataki, tylko tak jak napisalam, chce wiedziec na co sie pisze, a bezpieczenstwo chyba wazna rzecz.
Wiec wyluzuj, czepiam sie bo chce wiedziec co i jak, tym bardziej ze bardzo chetnie bym pojechala, bo Poznan niestety coraz bardziej staje sie niedostepny i wprowadzaja kolejne utrudnienia.
Jesli jest to na zasadzie wjezdzajcie i robcie co chcecie, to jakies ustalenia by sie przydaly, bo bedzie problem (nie zebym ci dokuczla, tylko znam to z doswiadczenia) jak chcesz to pogadamy i ustalimy co i jak na spotkaniu, bo tu co bym nie napisala to i tak zrozumiesz po swojemu ;)

giljan

spoko spoko
Moje intencje sa proste: bardzo chce polatać po torze a sam tam nie wjade bo za drogo.
Chce równiez zmontować stałą ekipę która systematycznie będzie wypadać na tor i używać swoich sprzętów zgodnie z ich przeznaczeniem :)
Serdecznie cie zapraszam na ten tor.
Co do ustaleń przed rozpoczęciem jazdy na torze to mozna się spotkać i omowić szczegóły, ale to dopiero jak docelowa grupa będzie już w komplecie

Arek

Kasia raczej nie ma złych intencji ;)
Po prostu jak ktoś śmigał na torze i zobaczy taką fote - dla mnie na 1 rzut oka na to zdjęcie z lotu ptaka to wygląda jak kawałek asfaltu w polu, na który po deszczu spłynał i został piasek. A zapewne Kasia chce polatać prędkościami grubo powyżej miejskich, więc takie pytania to norma :) Trzeba się przyjrzeć obiektowi, i decydować :)

giljan

Jak już pisałem obiekt jest nagminnie używany do szybkiego latania zarówno samochodami jak i motorami.
Przy owym obiekcje jest kilka szkółek treningowych itd. Obiekt jest dobrze przygotowany i niektóre osoby z Kielc już go odwiedzały.
Pozdrawiam

jacu

Cytat: giljan w  9 Kwiecień 2010, 14:52:44
spoko spoko
Moje intencje sa proste: bardzo chce polatać po torze a sam tam nie wjade bo za drogo.
Chce równiez zmontować stałą ekipę która systematycznie będzie wypadać na tor i używać swoich sprzętów zgodnie z ich przeznaczeniem :)
Serdecznie cie zapraszam na ten tor.
Co do ustaleń przed rozpoczęciem jazdy na torze to mozna się spotkać i omowić szczegóły, ale to dopiero jak docelowa grupa będzie już w komplecie

z tego co wiem to jest już parę osób które systematycznie tam jeżdżą popytaj o Alberta I.
GG 4875121