24 Listopad 2020, 08:52:40

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

A teraz - gdzie !!!

Zaczęty przez TomekAAA, 14 Lipiec 2009, 12:52:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

TomekAAA

Skoro już wiemy o której, to teraz warto by ustalić dokąd (czyli gdzie)
można wyskoczyć w rejonie naszego województwa.

Proponuję stworzyć listę ciekawych miejsc, do których można by się wybrać lub przez które warto przejechać "latając" wokół Kielc.

Żeby nie być gołosłownym - wrzucam taki obiekcik - http://mapy.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&q=Podzamcze,+Kielecki,+%C5%9Awi%C4%99tokrzyskie&sll=52.025459,19.204102&sspn=9.997806,14.545898&ie=UTF8&cd=1&geocode=FeWICAMdT6A4AQ&split=0&t=h&ll=50.892189,20.490017&spn=0.002629,0.004823&z=18

Nie nadaje się na obiekt docelowy przejażdżki (brak jakiejkolwiek infrastruktury) ale jako punkt przelotowy, może być.

Narazka!!!

SebOOl

Ja mam prośbę w związku z tą propozycją.
Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem uruchomienia strony internetowej przy tym forum zawierającej informacje na temat ciekawych tras motocyklowych w woj. świętokrzyskim. Jeżeli ktoś dysponuje czasem i miałby chęć opisania jakiejś trasy wraz z jakimiś ciekawymi do zwiedzania miejscami to niech napisze a ja to umieszczę na stronie ...

Stronę muszę zrobić a ostatnio sporo mi się zwaliło na głowę i chwilowo z czasem jest problem. Obecna sytuacja nie jest wieczna i jak będę miał chwilę to coś sama też spłodzę.

W razie pytań piszcie na priva.
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/