27 Listopad 2020, 08:05:27

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

tak wyszło...

Zaczęty przez sebo, 6 Kwiecień 2010, 21:51:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

sebo

Witam wszystkich mniej lub bardziej znajomych. Dołączyłem do KFM nie tak dawno i okropnie chciałem pokazać swoją postawą, że bardzo mi zależy na poznaniu nowych osób, które tak jak ja interesują się motocyklami. Co do wspólnych wyjazdów jakoś nie było okazji (pogoda etc.) , ale wiele i wielu z Was poznałem osobiście przy innych okazjach. Niestety, a może stety w wielką sobotę stałem się szczęśliwym tatą i chyba na jakiś czas będę musiał pożegnać się z motocyklem. Zależy mi na zdrowiu małego synka i jego mamy. Oczywiście za jakiś czas wrócę, a nawet jak będzie sprzyjająca sytuacja dołączę do jakiegoś wypadu na naszych żelaznych rumakach w niedalekim czasie (wszystko zależy jak się brzdąc będzie chował i czy znajdę chwilkę czasu między szukaniem nowego rodzaju pieluch lub oliwki do pupy). Spróbuję pojawiać się choć na chwilkę na niektórych spotkaniach KFM. Póki co pozdrawiam wszystkich i spokojnego nawijania kilometrów....
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

pawel

Gratulacje, pierwsze dziecko?

sebo

Pierwsze, pierwsze - do tej pory nie mogę ochłonąć
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

Arek

No rzeczywiście trudna sytuacja :(
Ale gratuluje syna, miejmy nadzieję że pójdzie w ślady ojca i niedługo zaloguje się u nas i przyjedzie na spotkanie ;D

andy

Gratulacje i pozdrawiam :)
BMW

Łukasz

Gratuluje ja mam taką samą sytuacje z tym ,że ja będę miał w czerwcu bliźniaki  ;D

pawel

Hmm to teraz musicie poszukać do waszych moto wózków bocznych, koszy :)

karola

Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Gery

7 Kwiecień 2010, 10:37:09 #8 Ostatnia edycja: 7 Kwiecień 2010, 10:40:40 by Gery
U mnie o tyle korzystnie że termin moja kobieta ma na Listopad ( też pierwszy potomek) wiec akurat kilka miesięcy martwego sezonu bedzie  kiedy to  mozna bedzie podchowac brzdąca ( gorzej z moją zimową pasją czyli snowbordem w tym sezonie :( ) a z wiosną znaleźć też czas na pojeżdzenie ;)

PS. A tak wogóle to twój avatar teraz jest szczególnie aktualny i mówi sam za siebie ;D ;D ;D
V2 czy V4 ale zawsze V:)

Motorynka

Oj tam Oja tam, nie marudzic!!!

Ja w 7 miesiacu ciazy pojechalam z mezusiem na Yamaszce w podroz poslubna do Krynicy górskiej :)
A Nasz piotrus pierwszy zlot zaliczyl jak mial ok 4/5 m-cy :) 
MOŻNA? hihihi czasem nawet wyrwac sie od codizennosci nawet trzeba :D
GRATULACJE i glowa do gory to po prostu kolejny dobry poczatek mlodego motocyklowego pokolenia :D