30 Listopad 2020, 04:12:10

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Wycieczka za granice

Zaczęty przez pogromca ktm-ów, 19 Styczeń 2010, 23:30:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

pogromca ktm-ów

Witam wszystkich. Myslałem o wypadzie za granice na motocyklu mam już dwie osoby zainteresowane takim pomysłem, moze jest ktos na forum kto by sie pisał na taka szarżę po europie. Planowana trasa na Sycylie całkowita traska ok 6tyś kilometrów przewidywana data wyjazdu przełom lipca i sierpnia. Jest ktoś tak szalony i odważny jak my?

piter

Cytat: pogromca ktm-ów w 19 Styczeń 2010, 23:30:02
...Planowana trasa na Sycylie całkowita traska ok 6tyś kilometrów przewidywana data wyjazdu przełom lipca i sierpnia. Jest ktoś tak szalony i odważny jak my?

Masz na myśli próbę likwidacji Cosa Nostry podczas pobytu na Sycylii czy jakieś inne akty szaleńczej odwagi lub odważnego szaleństwa ?
Piter
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

Rafal

Grupa z anglii szykuje się na coś podobnego co ty masz w planach jest parę ciekawych zdjęć może przyda Ci się w planowaniu trasy http://www.polishbikers.com/forum/turystyka/2876-uk-sicily.html

Mario Kawasaki

Bylbym zainteresowany,ale musze poznac wiecej szczegulow,macie jakis plan czy wszystko dopiero sie rodzi. ?
motorynka,romet ogar,horex 80,mz tramp,ifa bk 350,avo sport,avo 425,bmw R 25,bmw R 35,nsu 350,M 72,ural,dniepr 650,honda cb 350,kawasaki kz,kawasaki zx 600,kawasaki zx 750,kawasaki gpx,kawasaki zzr 600..........to by continue ;D
Naprawa motocykli,skuterów,przerobki, tel 609 943 891.

dzialo

Ja mam ochotę na jakiś taki dalszy wypad ale szczerze powiem że myślałem o jakichś górzystych terenach jak Austria. Chociaż jakby plan był dobry to może i na Sycylie bym się wybrał :)