5 Grudzień 2020, 20:38:35

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Elektryk

Zaczęty przez Szczurkov, 5 Kwiecień 2010, 11:55:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Szczurkov

Zna ktoś może jakiegoś elektryka motocyklowego? Mam założony alarm w moto i podczas jazdy jak wrzucę kierunek i go wyłączę to po sekundzie zapalają mi się awaryjne.. Z tego co udało mi się znaleźć to jest to jakaś funkcja alarmu, ale jak ją wyłączyć to nie mam pojęcia.  :(
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

TomekAAA

A znasz nazwę alarmu? Może na stronie producenta będzie jakaś instrukcja?
Ja tak dotarłem do swojego alarmu? Wiem co nacisnąć na pilocie i ile razy, żeby włączyć/wyłączyć jego daną funkcję?

Szczurkov

Nazwę alarmu znam, instrukcja też jest, ale po włosku.. a tłumacz google nie jest aż tak dobry żeby to zrozumieć..  :o
BRH+  tel. 530482278

Szczurkov

5 Kwiecień 2010, 16:26:23 #3 Ostatnia edycja: 5 Kwiecień 2010, 16:28:04 by pszczurkow
ooo.. tak piszą:

HAZARD (solo le versioni H), funzione attiva con la chiave di accensione in posizione ON, consente il lampeggio
contemporaneo dei 4 indicatori di direzione in situazioni di emergenza, semplicemente inserendo un indicatore di
direzione e disinserendolo prima del terzo lampeggio; Per disattivare questa funzione esistono due procedure:
1. con la chiave di accensione in posizione ON inserire un indicatore di direzione; al PRIMO lampeggio si avr? un
"beep" e dopo il QUARTO lampeggio la funzione verr? disinserita
2. premendo il pulsante B del telecomando la funzione viene disinserita e segnalata da un segnale acustico "beep"

a google:

Zagrożenia (tylko wersje H), aktywnych funkcji z zapłonem klucz do ON, pozwala na flashowania
nowoczesne 4-kierunkowskazy w sytuacjach nagłych, po prostu poprzez dodanie wskaźnika
kierunek i rozłączanie przed trzecim flash; Aby wyłączyć tę funkcję są dwie procedury:
1. z zapłonem klucz do ON, aby dodać kierunkowskazu, na pierwszym miganie
Sygnał dźwiękowy, a po czwartym flash jest wyłączona
2. wciskając przycisk B na pilocie zdalnego sterowania funkcja jest wyłączona, a sygnalizowane przez sygnał dźwiękowy "beep"

:o :o ::)

tylko że to nic nie daje.. masakra z tymi Makaroniarzami..
BRH+  tel. 530482278

Gery

podczepie sie pod ten wątek.

Mam do załozenia alarm (bardzo prosty bez bajerów) oraz gniazdo zapalniczki, gdzie/kto to może zrobić?
V2 czy V4 ale zawsze V:)

miccal

o to samo  (alarm )pytałem jednego z naszych nadwornych mechaników, polecił mi niejakiego Pawła na siennej 22,
nie znalazłem jeszcze chwili by do niego zajrzeć, wpisz w gogle adres - wyskoczy cie tel , co by klamki nei pocałować.
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

tomekmajesty

no właście, te alarmy...
kiedyś kupiłem jeden z wynalazków ???
nie dość że żarł prąd na postoju to jeszcze głupiał :o
od tej pory tylko patrol line, miałem go w 2 moto i nigdy nie było problemu :D
za dobrą elektronikę trzeba płacić kilka stówek :(
go your own way

denwer

Czy założenie alarmu jest aż tak ciężkie. ja w swoich dwóch moto zakładałem osobiście i wsio ok. Wystarczy znać podstawy elektryki i mieć trochę czasu.
Drugą sprawą jest to, że podobno jak się nie założy w serwisie i nie przybiją swojej pieczątki na gwarancji to na alarm niby gwarancji nie ma (ale nie jestem pewien w 100%). Ja za alarm zapłaciłem 200zł (jakiś chinol pewnie z radiopowiadomieniem) a za montaż zaśpiewali mi 150 więc stwierdziłem że gdzieś mam tą ich gwarancję i sam założyłem.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

miccal

to działa także w droga stronę, założysz alarm nie w serwisie i moto za szwankuje z elektryką, mechaniory umyją ręce , nie licz na asistans i gwarancje,,założenie w aso kosztuje nawet więcej, do tego byle czego ci nie założą wiec zapomnij o chińskich oszczędnościach,
a do tego jak dodam ze alarm nie uchroni przed nieszczęściem wychodzi na to ze albo dobra kłódka, do tego ac plus ewentualnie cos taniego co nie jest zesprzegniete z zapłonem , bo znając życie popsuje sie wtedy gdy jesteśmy daleko od domu
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

1977marcin

Witam
Zapraszam  Tel. 501 371 400
Pozdrawiam
Marcin