23 Wrzesień 2020, 06:40:01

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

spotkanie i latanie

Zaczęty przez EMEK, 16 Lipiec 2009, 00:00:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

EMEK

16 Lipiec 2009, 00:00:00 Ostatnia edycja: 16 Lipiec 2009, 14:11:43 by SebOOl
w piatek 17 sierpnia o godzinie 18 spotykamy sie pod arizona i pomyślimy gdzie polatać i omówimy kwestie dotycząca wypadu w niedziele do Radomia na eliminacje wojny północ południe.
zapraszam wszystkich

shpx

EMEK, jak rozumiem chodzi o 17 lipca :-)
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

luk

Bankowo chodzi o jutrzejszy dzień.. postaram się być.. ;D

EMEK

sorki, bankowo chodzi o 17 lipca czyli dzisiaj cos mi sie pomylilo z pospiechu  ;D

MiszCZu

Nie dałem rady dziś, wszystko przez tą pogodę im cieplej tym każdy chciał by mieć chłodniej  :-\

EMEK

rozumie sie ja tez ledwo sie wyrobilem, z pracy wyrwalem sie tuz przed 18, troszke polatalismy w pare osob, maly bonus byl o pozniejszej poze  ;) bylo co podziwiac

luk

No troszkę żeśmy pośmigali wczoraj po mieście.. ;)

EMEK

tym razem spotykamy sie w czwartek o 18 pod elita na warszawskiej, troche polatamy i zajrzymy do stangreta  :) pisac kto bedzie

luk

Jeśli nic ważnego mi nie wypadnie to będę.. 8) Pzdr!

EMEK

w czwartek od razu zgadamy sie na piatkowe latanie z wieczornymi atrakcjami ;) znowu bedzie sie dzialo jak pogoda pozwoli

EMEK

przebywam teraz w wawie i na tygodniu na pewno nie polatam ale w sobote mysle zeby polecieć po południo do krakowa trochę na rynku posiedzieć zjesc jakiegoś kebaba i wrócić, wjazd bylby pewnie okolo 16 a powrot na 22 kto chętny pisać, ewentualnie gg

EMEK

w tym tygodniu lecimy do baltowa w sobote o 1630  w road wey wyjazd

Rafau

Panie i Panowie może jakieś spotkanie? Polatalibyśmy po mieście... Co wy na to?

mija

z tego co wiem Rafau:) to większość właśnie lata po spotkaniu w stangrecie ;) trzeba było przyjść:)

Duszmen

No pobrykaliśmy prawie do 22 :) Rafau może wybierzesz się z ekipą na zlot do Radawy? Ruszamy około 10 maszyn spod Roadwaya dziś o 15.30
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20