27 Wrzesień 2020, 01:58:28

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

witam brać bajkerów:)

Zaczęty przez Gery, 28 Marzec 2010, 20:10:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Gery

Witam wszystkich,

Szczególnie pozdrawiam bardzo miłych  ludzi których dziś przypadkiem poznałem pod pizzerią na rogu prostej i tarnowskiej, to oni mnie tu skierowali, nie pamietam ich imion ale po krótkim rzuceniu okiem na to forum zdaje sie że zaprosił mnie tu osobiście moderator TomekAAA który tam był (poznaje po BMW 1100) mam rację?:)))

Mój bajk to Suzuki SV 650 S a dziś był mój pierwszy dzień na moto po ....hmmmm chyba jakiś 15 latach przerwy:)) Za nastolatka jezdziłem po kolei komarem, motorynką, WSK 175 przerobioną na "Crossa" troche Cezetką 125 crosową i troche MZetkami 150 a okazjanolnie 251 kumpla a potem dłuuuuugo nic i......  I'm back:)

Powiem szczerze że  wydawało mi sie za jakoś tam potrafie jezdzic  po tych doświadczeniach na wymienionych przeze mnie "motocyklach" ;) ale po dzisiejszym pierwszym dniu po tych 15 latach przerwy  stwierdzam że jeszcze nie do końca ogarniam mojego V-twina :o i wiele nauki przed mną ale checi i determinacja jest,  8)

pozdro dla wszystkich (szczególnie dla ekipy spod pizzeri ;) )
V2 czy V4 ale zawsze V:)

Duszmen

Siemka, witamy serdecznie wśród motobraci :)
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Arek

pawel

Motorynka

Powitać kolejną SV :) (mam do nich sentyment, choc ja juz sie mojej pozbywam), ale na takim przyjemnym motorku, latwo ci przyjdzie znow odzyskac forme motocyklowa :D

hubert k

jawka50, ogar50,jawa 350,jawa350ts,gs500

Tomi-cbx

Tomek

TomekAAA

29 Marzec 2010, 00:27:19 #7 Ostatnia edycja: 29 Marzec 2010, 00:31:37 by TomekAAA
No powitać!

Czyli mam dar przekonywania. Miło Cię tu widzieć i to tak szybko.

Zapraszam Cię również na nasze spotkania (czyt. nagłówek strony).
Na razie to jest piątek ale być może spotkania będą znowu czwartkowe.

HEy!

Naitsabes

Czołem 8)

Gery czy to nie ty czasem wciskałeś do klatki schodowej tą SVke? Na Leonarda?

Gery

Cytat: TomekAAA w 29 Marzec 2010, 00:27:19
No powitać!

Czyli mam dar przekonywania. Miło Cię tu widzieć i to tak szybko.

Zapraszam Cię również na nasze spotkania (czyt. nagłówek strony).
Na razie to jest piątek ale być może spotkania będą znowu czwartkowe.

HEy!

Dzieki za zaproszenie, na pewno sie tam wkrótce pojawię, ale najpierw tak jak mówiłem musze sie troche podszkolić żeby nie dawac plamy na wypadach ;)

Gery

Cytat: Naitsabes w 29 Marzec 2010, 02:26:24
Czołem 8)

No widze że masz oko na wszystko co sie dzieje w w Kieleckich motocyklach, tak to byłem ja ;D

karola

Witaj Gery :)

Miło, że do nas dołączyłeś.
Pod Roadway'em poznałeś mnie , Erniego i Janka (poza Tomkiem oczywiście).
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

TomekAAA

Cytat: Gery w 29 Marzec 2010, 10:25:52
Cytat: Naitsabes w 29 Marzec 2010, 02:26:24
Czołem 8)

No widze że masz oko na wszystko co sie dzieje w w Kieleckich motocyklach, tak to byłem ja ;D

A na które piętro?  ;)

Gery

29 Marzec 2010, 12:05:17 #14 Ostatnia edycja: 29 Marzec 2010, 12:07:45 by Gery
hy,hy... No coz uroki mieszkania w ścisłym centrum,ta kamienica tak dziwnie ma że żeby sie dostać na dziedziniec trzeba sie przebić przez klatkę, troche mam z tym problem bo ten schodek wejściowy jest dosc wysoki, ale jak ogarne moto to myślę ze bede tam poprostu wjeżdzał po desce 8) i tak dobrze że jest ten dziedziniec a na nim pomieszczenie gdzie moge trzymac moto:)

P.S Koło mnie przed knajpą Taboo czesto widze bajki, wpada tam ktoś z naszego forum?