21 Wrzesień 2020, 23:59:31

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

jak pomóc trafić do KFM

Zaczęty przez robson, 25 Marzec 2010, 22:50:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

shpx

Wiesz denwer, my nie jesteśmy żadnym MC (i obyśmy nigdy nie byli!), zatem mi to lotto, czy mam na prawym, lewym ramieniu, czy na czole. Podobnie jak mi lotto czy ktoś jest żółty, zielony, czy w czerwone ciapki. Jak ktoś chce się dowartościować itp. - droga wolna.
Idea zamieszczenia naszywki jest o tyle fajna, że jak byliśmy na Jajcarni, to jak zauważyli naszywkę na ramieniu Kittena (już nie pamiętam, czy to prawe, czy lewe ramię - who cares?) to zapytali, czy my rzeczywiście jesteśmy z Kielc. Zatem taka naszywka ma sens na 100%. :)
Problem w tym, że ciągle nie mam czasu podjechać do pasmanterii i kupić sobie dużego rzepa na ramię (coś takiego zastosował robson, bo szkoda mi dziurawić kurtki.
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

ziebavidmo

29 Marzec 2010, 11:04:02 #16 Ostatnia edycja: 29 Marzec 2010, 11:07:11 by ziebavidmo
Cytat: shpx w 29 Marzec 2010, 10:15:30
Wiesz denwer, my nie jesteśmy żadnym MC (i obyśmy nigdy nie byli!),

no to akurat nie jest żaden wstyd ani kara a wręcz przeciwnie

Wiesz denwer,bo szkoda mi dziurawić kurtki.

no mnie też szkoda dlatego też wysunąłem pytanie czy naszywka może być umieszczona na kamizelce. Podpytam dzisiaj chłopaków z mojego i innego miejscowego klubu jak oni się na to zapatrują

robson

poszukam tego rzepa, bo kupiłem 1m (za chyba 7 zł). Jak znajdę dam znać chętnym.
bez podpisu

denwer

Wiesz denwer, my nie jesteśmy żadnym MC (i obyśmy nigdy nie byli!), zatem mi to lotto, czy mam na prawym, lewym ramieniu, czy na czole. Podobnie jak mi lotto czy ktoś jest żółty, zielony, czy w czerwone ciapki. Jak ktoś chce się dowartościować itp. - droga wolna.
Idea zamieszczenia naszywki jest o tyle fajna, że jak byliśmy na Jajcarni, to jak zauważyli naszywkę na ramieniu Kittena (już nie pamiętam, czy to prawe, czy lewe ramię - who cares?) to zapytali, czy my rzeczywiście jesteśmy z Kielc. Zatem taka naszywka ma sens na 100%. :)
Problem w tym, że ciągle nie mam czasu podjechać do pasmanterii i kupić sobie dużego rzepa na ramię (coś takiego zastosował robson, bo szkoda mi dziurawić kurtki.

Przecież nikomu nie bronie naszywać naszywki na ramieniu (czy to prawym czy lewym). Pisałem tylko, że jak ktoś chce sobie naszyć naszywkę z przodu lub z tylu może to wywołać niepotrzebną burzę. Z tego co wiem to KKM i MC mają prawo do naszywania w tych miejscach.
Ale proszę bardzo, kto chce to niech naszywa. Tylko żeby nie było później problemów że ktoś dostał z tego powodu w dupę (a przy okazji zaszkodził całemu forum).
Każdy ma swój rozum i zrobi jak chce.
Idea naszywek bardzo mi się podoba i sam takowe mam naszyte na lewym ramieniu (kto chce to ją znajdzie).

Tyle co mam do powiedzenia w tym temacie.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

pawel

29 Marzec 2010, 14:29:24 #19 Ostatnia edycja: 29 Marzec 2010, 14:31:24 by iPawelek
Cytat: ziebavidmo w 29 Marzec 2010, 02:36:12

Przyczym czytałem w innym poscie o naszywkach że powinno się nosić ja na lewym rękawie kurtki a czy zbrodnią będzie jeśli będzie jeśli naszyje ją sobie na kamizelce ?

1. Prawie ramie jest dla flagi narodowej.
2. Naszywki na kamizelkach mogą nosić osoby, które należą do zarejestrowanych klubów motocyklowych. Ich lokalizacja oraz ilość jest też uzależniona od statusu jaki posiada dana osoba w klubie np. może nie mieć jeszcze pełnych barw i z tyłu ma tylko znaczek kongresu z polską flagą z przodu nazwę klubu, naszywkę lub numer klubu opowiadający pierwszym literą nazwy klubu według kolejności liter w alfabecie np: Aaaa Eeeee = 15. Są też kluby, które maja własny krój kamizelki i nawet jeżeli nie masz naszywek na kamizelce na zlocie może stracić tą kamizelkę jak nie jesteś związany z tym klubem.
3. Pozostaje tylko lewe ramię.

Arek

O lol.....A myślałem że fajnie byłoby naszyć sobie na plecy, aby po wyprzedzeniu każdy widział kogo reprezentuje......A tu takie cyrki, w sumie dobrze że ostrzegacie :D
Prawe ramie dla flagi narodowej całkiem sensowne.

pawel

Cytat: Arek w 29 Marzec 2010, 22:02:46
O lol.....A myślałem że fajnie byłoby naszyć sobie na plecy, aby po wyprzedzeniu każdy widział kogo reprezentuje......A tu takie cyrki, w sumie dobrze że ostrzegacie :D
Prawe ramie dla flagi narodowej całkiem sensowne.

Za to bluzy i koszulki mogą posiadać nadruki na plecach na rękawach itp. Jak się mylę co do pleców na bluzach proszę o sprostowanie.

ziebavidmo

panowie lejce na wodzy, miałem dziś zapytać chłopaków z mojego klubu Vidmo FG i z zaprzyjażnionego RR MC ale niestety z nikim dziś nie widziałem się ale jak tylko kogoś spotakm zapytam jak to jest z logo CK Biker tzn. gdzie można nosić a gdzie nie.

Naitsabes

Klub swoją drogą, a zrzeszenie jakim jest nasze forum swoją, To 2 różne sprawy. Uszanujmy pewne zwyczaje szanując siebie nawzajem. O ile mi wiadomo możemy nosić loga, naszywki czy to z przodu czy z tyłu póki jest to bluza, t-shirt itp. Sprawa dotyczy charakterystycznych kamizelek. Jednak nie snujmy wniosków i poczekajmy na info od osób dobrze się orientujących. Tym czasem wróćmy do wątku przewodniego "Jak pomóc trafić do KFM"

Szczurkov

Odpowiadam na pytanie "jak pomóc trafić do KFM", otóż jak najszybciej :D  ;) Takiego grona tak sympatycznych ludzi nigdzie nie znajdziecie! :D
A na poważnie to klientom w sklepie kiedy tylko mogę to opowiadam o KFMie. No i te ulotki by się przydały zdecydowanie np. po jednej do każdych zakupów chętnie bym dawał.
Ostatnio nawet robił u nas zakupy jakiś Gość i stwierdził że musiał sprzedać motocykl szosowy (teraz ma crossa) bo "nie było z kim jeździć".. O KFMie już wie! ;)
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347