1 Grudzień 2020, 15:19:28

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

jak pomóc trafić do KFM

Zaczęty przez robson, 25 Marzec 2010, 22:50:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

robson

Witajcie,
korzystając z pogody wczoraj i dziś załatwiam sobie sprawy na mieście, oczywiście na 2oo. Widziałem sporo motocykli i udało mi się z dwoma kolegami zamienić parę słów na postoju na czerwonym świetle. Chłopaki dopiero zakupili sprzęty i się zainteresowali naszywką CK Bikers. Trudno w zgiełku ulicznym przekazać mu żeby jeszcze zapamiętał adres forum. Może warto zrobić jakieś wizytówki, kalendarzyki? Często piszą tutaj nowi, że widzieli naklejkę na samochodzie i tak trafili, ale na moto tego nie mamy, więc można by im dać na skrzyżowaniu bilecik. Co wy na to?
pzdr
bez podpisu

Arek

Ja jestem bardzo za, sam widziałem naklejkę i nawet instrukto od A mi ją pokazał na jakimś samochodzie Wie ;Dle osób które się spotyka pamętają adres forum przez 5sekund, a wizytówka zostaje na biurku czy w portfelu ;)

Niszczacy_zboze

Myślę, że to jest dosyć dobry pomysł. Choć myślę, że sporo osób trafi po zlocie do nas na forum, nie mniej jednak. Przydałyby się projekty jakiś plakatów (niekoniecznie kolorowe) takie aby kazdy mógł wydrukować i powiesić w miejscu pracy w szkole uczelni itd.
www.gloriamaris.pl Kursy na ratownika WOPR, Patenty motorowodne, patenty żeglarskie, kursy nurkowania i inne.

http://kz440.za.pl/

Radek

Zgadza się dzisiaj rozmawiałem z motocyklistą który dowiedział sie ode mnie o forum i szybko zapisał adres.
Odpowiadając - Duszmen załatwia wizytówki , a Paweł robi podkładki pod tablice rej z adresem www, są również naklejki "motocykle są wszędzie".  Jak macie inne pomysły to dawajcie...

Naitsabes

Jak zrobimy kolejną edycje nalepek na zderzak to można podrzucić do paru sklepów motocyklowych. Sprzedawca będzie mógł je sprzedać za symboliczną kwotę. My na tym zarobić nie musimy, byle się rozeszło.

Cytat: Arek w 25 Marzec 2010, 23:05:58
wiele osób które się spotyka pamętają adres forum przez 5sekund, a wizytówka zostaje na biurku czy w portfelu ;)

Zawsze można, zamiast adresu, zaproponować komuś by w google wpisał kieleckie forum motocyklistów albo coś podobnego. Nasze forum wyskakuje na pierwszy ogień ;)

Duszmen

Hehehe, do tyłu jesteście. Wizytówki już są zamówione. Będą na początku kwietnia, a naklejek trzeba dorobić i naszywek też, pracuję nad tematem naszywek.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

pawel

Naklejki trwają prace nad logiem wektorowym monochromatycznym :)

Arek

No i tak trzymać ;D

A np. takie naklejki jak obrys motocykla białe lub czarne, z małym podpisem adresu forum pod spodem? Często mozna rozpoznać że jedzie motocyklista po tym, że ma właśnie naklejkę - obrys motocykla na klapie ;) Albo chociaż niech ktoś powie gdzie same takie naklejki można kupić.

ziebavidmo

jak wygląda naszywka CK Biker ?

ziebavidmo

29 Marzec 2010, 02:14:22 #9 Ostatnia edycja: 29 Marzec 2010, 02:15:57 by ziebavidmo
Cytat: ziebavidmo w 29 Marzec 2010, 02:01:43
jak wygląda naszywka CK Biker ?

już znalazłem

http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=215.0;attach=265;image

jaka jest cena naszywki i czy każdy może kupić ?

Naitsabes

Każdy forumowicz może z tym, że na chwilę obecną nie mamy ich na stanie. Trzeba poczekać na kolejną serie.

ziebavidmo

Cytat: Naitsabes w 29 Marzec 2010, 02:19:52
Każdy forumowicz może z tym, że na chwilę obecną nie mamy ich na stanie. Trzeba poczekać na kolejną serie.

a jaka jest cena za sztuke ? interesowała by mnie okrągła

Naitsabes

Do realizacji poszedł tylko projekt w kształcie tarczy. Jaka będzie następna seria, czy taka sama, czy inna jeszcze nie jest w 100% pewne. Mamy teraz sporo pracy z rozpoczęciem sezonu ale prędzej czy trochę później będą i kolejne naszywki. Cena obecnej wynosiła 10zł.

ziebavidmo

29 Marzec 2010, 02:36:12 #13 Ostatnia edycja: 29 Marzec 2010, 02:38:20 by ziebavidmo
Cytat: Naitsabes w 29 Marzec 2010, 02:30:49
Projekt w kształcie tarczy. Cena obecnej wynosiła 10zł.

może być i tarcza :) cena też do przyjęcia :)

Przyczym czytałem w innym poscie o naszywkach że powinno się nosić ja na lewym rękawie kurtki a czy zbrodnią będzie jeśli będzie jeśli naszyje ją sobie na kamizelce ?

denwer

Cytat: ziebavidmo w 29 Marzec 2010, 02:36:12
Cytat: Naitsabes w 29 Marzec 2010, 02:30:49
Projekt w kształcie tarczy. Cena obecnej wynosiła 10zł.

może być i tarcza :) cena też do przyjęcia :)

Przy czym czytałem w innym poście o naszywkach że powinno się nosić ja na lewym rękawie kurtki a czy zbrodnią będzie jeśli będzie jeśli naszyje ją sobie na kamizelce ?

Nie jesteśmy zarejestrowani w KKM (Kongres Klubów Motocyklowych) i nie powinniśmy/nie możemy nosić nic (czyt. naszych naszywek)  naszytych na przedniej czy tylniej stronie kurtki czy kamizelki. Z tego co wiem mogło by to wywołać nieprzyjemne problemy i konsekwencje.
Jak się mylę ( a nie sądzę) proszę mnie poprawić.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/