30 Październik 2020, 17:00:48

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

serwisówka vtx 1300

Zaczęty przez Banitaa1, 14 Luty 2010, 13:57:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

Banitaa1

ma ktoś serwisówke do tego tyu
jest to muj nowy nabyte i nic konkretnego o nim nie wiem
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje:)

Naitsabes

Poszukaj tutaj: http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/topic,312.msg3300.html#msg3300 Jak to nie ma to zobacz na oficjalnej stronie Hondy, serwisówek nie będzie ale może instrukcje są dostępne jak na Suzuki.

Przy okazji, mam do wszystkich użytkowników prośbę. Zanim założycie nowy temat użyjcie wyszukiwarki (okienko na górze po prawej). Wiele wątków się już przewinęło i nie ma potrzeby ich powtarzać.

piter

Cytat: Banitaa1 w 14 Luty 2010, 13:57:03
... i nic konkretnego o nim nie wiem

Daj, na priv. W kilku sprawach mogę Tobie pomóc np. maintenance schedule i jakieś dane techniczne.
Pozdrawiam
Piter
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

pawel

Szukałeś w motocyklu :)
Zdejmujesz siedzenie, pokazuje się plątanina kabli i podpięty komputer. Podnosisz komputer widzisz akumulator i czarną pokrywę odkręcasz 4 śruby od tej pokrywy i masz tam książkę serwisową oraz komplet kluczy min. do świec, kombinerki. Możliwe że będziesz musiał wypiąć komputer u mnie odbyło się bez odpinania komputera.

Banitaa1

19 Marzec 2010, 16:03:44 #4 Ostatnia edycja: 19 Marzec 2010, 16:08:21 by Banitaa1
dzięki wszystki za pomoc i zrozumienie
ale znalazłem książki formacie pdf do VTX 1800c i 02-03r i VTX1300 04-06
jest to Manual Servis jeśli ktoś by potrzebował to mogę się wiedzą podzielic :)
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje:)

pawel

Jak masz PL to poproszę :)

Banitaa1

marzenie też bym chciał zapomniałem dopisac że to po angielsku