20 Wrzesień 2020, 17:41:30

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Czat - co wy na to?

Zaczęty przez TomekAAA, 15 Lipiec 2009, 15:45:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

TomekAAA

Mam pytanie "pewnie" do administratora.
Czy jest możliwość, żeby pod wszystkimi wątkami było okienko do "czatowania". Może obecnie jest nas jeszcze mało ale już widać, że wejścia nasze pokrywają się nawet po kilku użytkowników naraz.
"Czat" mógłby służyć do (tego do czego służy) krótkich niezobowiązujących wymian zdań a celem byłoby np. niezaśmiecanie wątków, czasami prywatnymi gadkami przy poważnych tematach.

Propozycja pod rozwagę i ... ankietę?

SebOOl

Sądzę że to wykonalne, Z tym że ostatnio nie mam na nic czasu. Mam już pewną listę zmian na forum ale chwolow bryndza z czasem.
Wolelibyście typowy chat czy shoutbox wystarczy?
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

shpx

Wg mnie o shoutbox chodziło...
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

TomekAAA

Shoutbox ? element serwisów internetowych umożliwiający odwiedzającym szybką (i zazwyczaj lekką) wymianę zdań bez potrzeby wysyłania trwałych wiadomości na standardowym forum dyskusyjnym lub użycia oddzielnego mechanizmu takiego jak IRC. (Cytat z Wikipedii)

MOŻE BYĆ SHOUTBOX.

Mario Kawasaki

tak forum to swietny pomysl.popieram.brawa za pomysl.
motorynka,romet ogar,horex 80,mz tramp,ifa bk 350,avo sport,avo 425,bmw R 25,bmw R 35,nsu 350,M 72,ural,dniepr 650,honda cb 350,kawasaki kz,kawasaki zx 600,kawasaki zx 750,kawasaki gpx,kawasaki zzr 600..........to by continue ;D
Naprawa motocykli,skuterów,przerobki, tel 609 943 891.

EMEK

to jest bardzo dobry pomysl korzystam z tego na forum SMK i daje duze mozliwosci porozumiewania sie, jak bedziesz mial chwile czasu i to moge zgadac cie z naszym adminem i powie ci z czego korzysac, slyszalem ze nie wszystkie chodza tak jak trzeba