19 Wrzesień 2020, 16:36:45

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Anty-motocyklowy profil NK

Zaczęty przez Naitsabes, 12 Marzec 2010, 00:28:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Naitsabes

12 Marzec 2010, 00:28:36 Ostatnia edycja: 12 Marzec 2010, 01:26:31 by Naitsabes
http://www.godboys.yoyo.pl/?p=505 - Myślę, że link ten jest warty uwadze, a z shout-boxa może, prędzej czy później, odejść w zapomnienie. Wielu z was zapewne widziało w/w profil na naszej klasie zachęcający kierowców do stwarzania motocyklistom sytuacji zagrażających życiu. Nie potrafię ująć w słowach tego co myślę o pomysłodawcach takich chorych pomysłów. Nie będę się dalej wypowiadał bo ciężko przytrzymać język za zębami i ręce przy sobie.

Wątek niech ma charakter informacyjny. Nie zniżajmy się do ich poziomu i proszę nie wyładowujmy tu swoich frustracji związanych z tą nagonką.

tomekmajesty

i dlatego nie ma mnie na naszej klasie :)
wiele tam debili 8)
bo tacy byli też w naszych klasach
a teraz udają kolegów :-*
a dziewczyny kiedyś cnotliwe, jak skończyły 40 lat to ryczą do wszystkich ;D
go your own way

Arturo

W życiu są ludzie i taborety ,tych ostatnich jest niestety coraz więcej i ciężko będzie to zmienić.Myślę że można wpłynąć na admina portalu,wysyłając co jakiś czas w określonych godzinach posty w dużej ilości o takiej samej treści potępiające zawartość tego profilu jako motocykliści( np.Życzymy ci kolego dużo zdrowia i samych radości w życiu.Prosimy admina portalu o usunięcie tego profilu  MOTOCYKLIŚCI ) .Zobaczymy co zrobią jeśli ich serwer padnie kilka razy. ;) Jeżeli pomysł zaakceptują inne portale motocyklowe n-k może mieć problem.Teoretycznie jest to do zrobienia ,praktycznie będzie trudno położyć serwer ale na pewno to da do myślenia administratorom portalu.
Niedzielny kierowca

Arek

Przypuszczam że wstawić na akcje-motocyklistów.pl (czy jakoś tak) i dałoby radę :D Na NK dziennie siedzi spokojnie ponad milion osób, a strona różowo szybko nie chodzi.....

Tomi-cbx

Zawsze i wszędzie znajdzie się jakiś kretyn z chorymi pomysłami(życie), dobry pomysł z tym bojkotem serwera nk
Tomek

gregor

Spotkałem się na drodze z takim zachowaniem niestety...:(       Szczyl w starym bmw patrzył na mnie i bezczelnie wyjechał z uśmiechem na twarzy z podporządkowanej...     Udało się i musnąłem nogą po tylnym zderzaku...     Nasuwa się kilka określeń....      piiiiiiiiiiii   >:(
Pozdrawiam..

marian 750

Arturo popieram pomysł.A co do zachowania kierowców samochodów na naszych drogach to każdy z Was wie , najlepsze wyjście to mieć oczy w dupie tyle tylko że to trochę trudne do zrealizowania. Pozostaje nam jedynie myśleć za tych którzy siedzą w takich "czarnych bmw" i mieć nadzieję że zaliczymy tyle samo powrotów ile wyjazdów.
oka sobie nie wyjmę bo stary jestem i......... co ja to chciałem ?

Duszmen

Ani mi się gadać nie chce. Dajcie mi człowieka to po ryju dostanie. Po prostu masakra............ :(
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Rafal

Cytat: Duszmen w 15 Marzec 2010, 00:35:46
Ani mi się gadać nie chce. Dajcie mi człowieka to po ryju dostanie. Po prostu masakra............ :(

amen bracie