25 Wrzesień 2020, 10:35:00

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

ceny opon

Zaczęty przez tomekmajesty, 11 Marzec 2010, 17:45:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

tomekmajesty

11 Marzec 2010, 17:45:01 Ostatnia edycja: 11 Marzec 2010, 19:00:46 by tomekmajesty
no i stało się kupiłem zestawik opon :)
jeszcze ciężko, ale okazało się, że jak zawsze firma giełdowa z bydgoszczy była najtańsza, opony z niemiec ściągnięte w 4 dni, cena super razem z przesyłką, obsługa perfekcyjna, faktura vat,
kupuję tam i do aut w firmie i do prywatnych i do moto
oponeo s.a. sprzedają za pośrednictwem netu - polecam

http://www.oponeo.pl/
prosze bardzo
go your own way

Motorynka

No proszę, to zachęciłeś, ja tez musze komplecik kumpic, wiec podaj linka proszę :)

Arek

Też polecam zakup przez internet, wysyłka zazwyczaj kurierem za free, tylko warto porównać ceny bo na jednej stronce coś jest tańszego, a coś droższego, ja akurat kupowałem na opony.pl i było najtaniej.

Gery

Co sądzicie o takiej opcji:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=991747100&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EAllegro+%E2%80%BA+Moje+Allegro+%E2%80%BA+Moje+zakupy+%E2%80%BA+Obserwowane+oferty%3A+%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E.%3C%2Fi%3E

czy jest sens? czy te naprawiane dziury sa bezpieczne?
V2 czy V4 ale zawsze V:)

sebo

co do bezpieczeństwa - zawsze istnieje ryzyko.
sam także jeżdżę na "łatanych" oponach
z tym, że kupiłem nowe, a po kilku kilometrach Diabeł Oponiarz wyjął gwoździa o fi 3 o długości 8cm!
naprawił (chyba dobrze - bo do tej pory nic się nie dzieje)
opony z końca 2008roku więc jeszcze się pośmiga, zresztą bieżnik i pkt kontrolne mówią same za siebie
istnieje obawa , że opona jest zząbkowana, albo nierówno wytarta, ale to są właśnie uroki kupowania okazyjnie używanych
osobiście przejechałem się kiedyś na takiej "okazji" - nauczka dla mnie taka,że wolę dołożyć i mieć na dłużej nowe
udanych zakupów...
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

Gery

15 Kwiecień 2010, 09:36:07 #5 Ostatnia edycja: 15 Kwiecień 2010, 10:28:11 by Gery
Cytat: sebo w 14 Kwiecień 2010, 23:07:11
co do bezpieczeństwa - zawsze istnieje ryzyko.
sam także jeżdżę na "łatanych" oponach
z tym, że kupiłem nowe, a po kilku kilometrach Diabeł Oponiarz wyjął gwoździa o fi 3 o długości 8cm!
naprawił (chyba dobrze - bo do tej pory nic się nie dzieje)opony z końca 2008roku więc jeszcze się pośmiga, zresztą bieżnik i pkt kontrolne mówią same za siebie
istnieje obawa , że opona jest zząbkowana, albo nierówno wytarta, ale to są właśnie uroki kupowania okazyjnie używanych
osobiście przejechałem się kiedyś na takiej "okazji" - nauczka dla mnie taka,że wolę dołożyć i mieć na dłużej nowe
udanych zakupów...

Dzięki za ta cenną opinie, spróbuje wyśłac do sprzedwcy mejla z zapytaniem czy "opona jest zząbkowana, albo nierówno wytarta" zobaczymy co odpowie. Jak stanowczo stwierdzi że nic takiego to chyba mozna brać bo daje paragony do kazdej opony i pisze :
Na nasze opony udzielamy GWARANCJI MONTAŻOWEJ tzn., że w przypadku gdy opona okaże się dziurawa lub uszkodzona istnieje możliwość:
- wymiany opony na inną
- zwrotu opony wraz ze zwrotem pieniążków
- zwrotu kosztów naprawy opony

wiec jakby co to sie zwróci ;)

O juz mi odpisał:

Witam !!!
Wyząbkowna nie jest ale posiada dwa kołki, no i ma trochę bardziej lewą stronę zużytą niż prawą, na środku jest równo zużyta.
Pozdrawiamy, OPOPONY

Co o tym sadzicie? Czy ta lew strona moze oznaczac że to potorówka i ktos sie krecił na niej wokół toru w lewo? To by było logiczne choć to nie jest typowa opona sportowa, czyli amator?? hmmm..

Tak naprawde ważne jest czy to istotne podczas użytkowania ze ta lewa strona jest bardziej wytarta od prawej?

jacu

gery jeśli chodzi o to że lewa strona jest bardziej wytarta od prawej to się nie będe wypowiadał (lepiej te słowa dla siebie zatrzymam) a jeśli chodzi o kołki to sam miałem taką oponkę z 1 kołkiem na środku opony i to w R1 i wcale mi to nie przeszkadzało
wolno nie jeździłem kilka razy była upalana i kołek był jak nowy do dzisiaj mam ją w garażu jak chcesz to Ci ją pokaże a podejrzewam że szybciej gdzieś indziej się jej coś stanie niż w miejscu kołków
zmieniłem ją bo była po prostu stara  i śliska
opona nie wygląda tragicznie tylko pamiętaj żeby sprawdzić DOT (rocznik) no i że to jest używka

GG 4875121

Gery

Dzięki jacu za opinie.
Jeśli chodzi o dot to wyraźnie koleś pisze 4608 a wiec jest dobrze, ale czemu nie chcesz sie wypowiedzieć co do tej bardziej zużytej Lewej (nie prawej jak napisałes) strony? To moze napisz mi na priva jak nie chcesz publicznie bo nie wiem czy sie tym przejmowac czy nie?

Szczurkov

Gery przyjdź do nas coś znajdziemy, zamiast kupować te cuda..
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Gery

Cytat: pszczurkov w 15 Kwiecień 2010, 12:46:03
Gery przyjdź do nas coś znajdziemy, zamiast kupować te cuda..

Czyli do Motomety tak? spoko podjade.

sebo

no i jak zakończyła się sprawa z oponą?
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

Gery