25 Listopad 2020, 16:55:22

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

kto przewiezie motocykl?

Zaczęty przez Brein, 10 Marzec 2010, 13:00:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Brein

Witam

Planuję w najbliższym czasie kupić motocykl, a że trafić się może kawałek od Kielc więc chciałem spytać czy jest tu ktoś na forum z lawetą lub paką, kto ewentualnie miałby możliwość aby pomóc w transporcie.
Jeśli jest ktoś taki - będę wdzięczny za namiar i koszt za kilometr - oczywiście na pw (chyba, że ktoś chce się reklamować to proszę w temacie).

Wstępnie - bardzo wstępnie - możliwe jest, że potrzebowałbym takiej osoby na 20 b.m. na trasę około 200km w jedną stronę.

Pozdrawiam
Kwartalnik: www.swoimidrogami.pl
Koszulki i bluzy motocyklowe: www.forbiker24.pl
Czytelnia motocyklowa: www.motoczytelnia.pl

piter

Brein,
ponieważ najczęściej w weekendy jestem nieczasowy nie mogę umówić się już dziś na 100 %.
Ale podpowiem Ci inne rozwiązanie:
http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/topic,630.0.html
No chyba, że nie masz "ciągnika"  ;D
Jakby co to koło poniedziałku możesz kontrolnie przedzwonić. Telefon w podpisie, stopce czy jak tam zwał.
Pozdrawiam
Piotr
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

Brein

Piter

gdybym miał do czego podczepić nie było by problemu, ale niestety haka brak i nikt ze znajomych też nie ma więc stąd ten temat :)

Już "dobry człowiek" się odezwał na pw, aczkolwiek temat zostawiam, może jeszcze ktoś się ujawni "z możliwościami" - zawsze gdyby jedna osoba nie mogła, była by druga :)

Pozdrawiam

Kwartalnik: www.swoimidrogami.pl
Koszulki i bluzy motocyklowe: www.forbiker24.pl
Czytelnia motocyklowa: www.motoczytelnia.pl

pawel

10 Marzec 2010, 22:38:10 #3 Ostatnia edycja: 10 Marzec 2010, 22:45:11 by iPawelek
U mnie ciężko z czasem ale jak coś napisz smsa z dwa dni wcześniej może będę miał wolną sobotę.
Trzeba liczyć cały dzień na transport wiec pozostaje tylko sobota.
Koszt to paliwo + wypożyczenie przyczepy + dobry obiad ;)

P.S. Żeby nie było później niejasności moto pomogę Ci załadować i przymocować ale nie biorę odpowiedzialności jak by się przewrócił w transporcie, przy załadunku czy np. podczas transportu pękły plastiki.
Swój moto 340kg transportowałem 130km do Kielc niestety poszedł uszczelniacz w jednej z lag albo był już stary + transport i po dwóch dniach zauważyłem wyciek.

robson

A jaki kierunek?
Robię teraz co tydzień kursy do Wa-wy busem i wracam pusty. Jak inny kierunek daj znać.
bez podpisu

Duszmen

Siemka Jacek, dzwoń do mnie, jeśli nie większy niż mój VTX to Ci przewiozę. Mam przyczepę i chęci. Dogadamy się.  ;D
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

pawel

Cytat: Duszmen w 11 Marzec 2010, 10:49:31
Siemka Jacek, dzwoń do mnie, jeśli nie większy niż mój VTX to Ci przewiozę. Mam przyczepę i chęci. Dogadamy się.  ;D

Ja szukałem przyczepki :) tak bym dał Tobie zarobić za wypożyczenie.

Duszmen

No widzisz Pawełku, to już niech ludziska wiedzą, kto chce maszynę przewieźć to dzwonić.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

tomekmajesty

przyczepkę można pożyczyć w statoil
go your own way

Niszczacy_zboze

Cytat: tomekmajesty w 11 Marzec 2010, 17:23:29
przyczepkę można pożyczyć w statoil

Niby można, ale nie każdy ma hak i pasy do mocowania. Poza tym dobrze jest mieć kogoś przy sobie kto pomoże i już kiedyś przewoził, masz mniejsze szanse żeby uszkodzić motocykl.
www.gloriamaris.pl Kursy na ratownika WOPR, Patenty motorowodne, patenty żeglarskie, kursy nurkowania i inne.

http://kz440.za.pl/

piter

A czy to w ogóle jeszcze aktualny wątek ?
Pozdrawiam
Pit-R )))
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

tomekmajesty

przy takiej pogodzie to przyczepkę... można podpiąć do motocykla ;D ;)
go your own way

kubek

Kto mógłby mi zrobić krótki kurs mocowania moto na przyczepie.
W sobotę lecę po moto i nie chciałbym żeby spadł mi z przyczepy.

sebo

Trudno to opisać, wiąż tak, aby nie spadł... :P

Mam dwa paski do pożyczenia jak coś to dzwoń, spotkamy się to podpowiem to i owo. Wiozłem ogromną Valkyrie...
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

Arek

Najbezpiczniej będzie chyba na rynnie - mocujesz za przednią felgę do przodu, za tylną felgę z tyłu, za rame z lewej i prawej strony. Myślę że powinno wytrzyże powinno się spisąć, że. za półkę  żeby siadł troche na zawieszeniu, tak robił Kamco i nigdy moto nie spadło :)