27 Wrzesień 2020, 00:55:35

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Ożenek:)

Zaczęty przez pauluss, 8 Marzec 2010, 14:00:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

Gery

No i dotarłem "rzutem na taśmę" przy okazji zaliczyłem moją pierwsza jazde w grupie, pozdrawiam pare młodą i wszystkich co sie stawili.

P.S. wysoce prawdopodobne ze jeszcze tego lata i ja "wejde w taki związek" wtedy napewno was poprosze o podobną kawalkade bo ta była super:)
V2 czy V4 ale zawsze V:)

pawel

Niestety jedna butelka nie wytrzymała :(. Obok Kadzielni Sebool zauważył że mi coś cieknie z kufra.

Andrew

iPaweł : wiedziałem , że nie wytrzymasz do piątku i naruszysz zapasy po drodze ( łobuzie  :P     ;)   )
Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

TomekAAA

Cytat: iPawelek w  4 Kwiecień 2010, 21:53:48
Niestety jedna butelka nie wytrzymała :(. Obok Kadzielni Sebool zauważył że mi coś cieknie z kufra.

MARNE TŁUMACZENIE, MARNE !!!!! >:(

pauluss

Witam Serdecznie.
W imieniu swoim i mojej małżonki chciałbym serdecznie podziekować wszystkim którzy w poniedziałkowe świąteczne  popołudnie  zrobili piękną obstawę i bezpiecznie prowadzili nas ku nowej drodze życia.
Wywarło to niesamowite wrażenia na gościach weselnych oraz na mieszkańcach bloku w którym mieszkamy.Z każdym pojawieniem się nowego motocyklisty w oknie i na balkonie pojawiał się nowa twarz mieszkńca który z zaciekawieniem i zapewne ze zdziwieniem obserwował co się dzieje.
DZIĘKUJEMY SERDECZNIE!
Pozdrawiamy Paweł i Justyna i oczywięsie nasz syn Antoś:)
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Naitsabes

Cała przyjemność po naszej stronie ;)

TomekAAA

Cytat: pauluss33 w  5 Kwiecień 2010, 22:53:30
.....chciałbym serdecznie podziekować wszystkim którzy w poniedziałkowe świąteczne  :o popołudnie  zrobili piękną obstawę....

ŁOJ, ALE WESELICHO MUSIAŁO BYĆ !!!!! ;D

pawel

Jak będziesz miał fotki to dawaj :) Prosimy o zgodę na ew. wykorzystanie ich w kalendarzu na przyszły rok :)

sebo

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Niestety nie mogłem się pojawić, ponieważ w sobotnie popołudnie zostałem szczęśliwym tatą (sami rozumiecie). pozdrawiam i do zobaczenia w przyszłości
sebo
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

Motorynka

Heheh, no to i Tobie gratulejszynz seba !!!!! :D

pawel

15 Kwiecień 2010, 12:55:20 #40 Ostatnia edycja: 15 Kwiecień 2010, 13:00:59 by iPawelek
Przypominam, że stoją u mnie połówki z weselne :).  Czy czekamy jak się uzbiera więcej i wtedy jakieś ognisko, namioty np. w Mójczy?

Motorynka

O widzisz dobrze gadasz :D  nie koniecznie na mojczy, ale na jakis dluzszy wypadzik :D

dumaty

Pojechać by wypić to sprawa prosta , ale wrócić z miejsca gdzie się piło to większy problem
logistyczny  :-\  Jakby na krakowskiej nie było za ,, blisko ,, - to miejce u dumatego by wypić , upiec , zjeść - jest .

pauluss

USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

andy

Super zdjęcia ::).Pozdrawiam :)
BMW