4 Grudzień 2020, 08:43:11

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Ciekawa bluza GP....

Zaczęty przez shpx, 3 Marzec 2010, 10:20:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

shpx

3 Marzec 2010, 10:20:55 Ostatnia edycja: 3 Marzec 2010, 12:13:18 by shpx
Szanowna ekipo, na GP powstała ciekawa inicjatywa i stworzyli własne bluzy bawełniane.
Pod tym linkiem zobaczycie jak oni to dokładnie organizują, jakie są koszta itp.

Czy nie sądzicie, aby dobrym pomysłem było wypuszczenie naszych bluz CKB? Wszak mamy logo itp.
Wolę kupić taką bluzę niż z jakimś logo producenta X i zapłacić taką samą cenę (albo wyższą!).

Dodatkowo w cenie można ukryć kwotę na orgaznizację zlotu i rozpoczęcia sezonu.
Jeżeli uważacie, że temat nie ma szans - luzik, to tylko moja propozycja.
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

piter

Logo. Ciekawy temat. Były obawy o podróbki na bazarach. I że mogą jacyś nieodpowiedzialni jeżdżcy napaprać będąc w koszulkach (lub bluzach) z logo i smród rozejdzie się na wszystkich. I takie podobne w duchu uwagi. Co było dalej ? ....
Coś się zmieniło w podejściu do tej sprawy  ze strony posiadaczy praw ?
Piter
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

pawel

Cytat: piter w  3 Marzec 2010, 10:49:31
Logo. Ciekawy temat. Były obawy o podróbki na bazarach. I że mogą jacyś nieodpowiedzialni jeżdżcy napaprać będąc w koszulkach (lub bluzach) z logo i smród rozejdzie się na wszystkich. I takie podobne w duchu uwagi. Co było dalej ? ....
Coś się zmieniło w podejściu do tej sprawy  ze strony posiadaczy praw ?
Piter

Za dwa dni wrzucę info o tabliczkach tłoczonych pod tablicę rejestracyjną na moto z logo KFM oraz imieniem. Sprawy użycia logo w poniedziałek omawiałem z Seboolem. Musze teraz tylko z producentem dogadać sprawy wykonania i projektu. Dodatkowo będzie też grupa krwi :)
Dopadało mnie przeziębienie i tydzień L4 wiec mam trochę czasu na swoje sprawy :)

kali

Paweł super sprawa, życzę Ci dużo zdrowia ale jakbyś się nie wyrobił to mogę Ci przedłużyć L4. ;D
kali

shpx

Linka już poprawiłem.
piter, jak dla mnie tematu w sprawach "komu wolno, a komu nie" - nie ma. Po prostu ignoruję ten temat.

Jeżeli takowa bluza nie powstanie z inicjatywy KFM to ja sobie kupię tą GP i kropka :)
Mam jeszcze naszywki CKB to sobie naszyję :) i będę mieć połączenie hybrydę hahaha!
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl

miccal

shpx, pozwolę sobie sie z tobą nie zgodzić, pamiętam słowa Sebastiana , pamietam zamieszanie z naszywkami, blachami których już się nie udało wyprodukować,,
skoro nie ma tematu i problemu, to chciałbym mieć podkładkę pod myszkę z logo kfm, chciałbym herbatkę popijać z logo kfm, NA UŻYTEK PRYWATNY,,  wiec wolno mi czy nie , a jesli tak, to poproszę logotyp na skrzynkę , zamówię sobie na allegro :) obiecuje nikomu nie sprzedać powyższych nie czerpać z tego korzyści, i odnosić sie z szacunkiem należytym
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

kali

Miccal Ty chyba masz za dobrą pamięć.
W stosunku roszczeniowym do innych, jakoś nie słyszałem ani nie widziałem Twojej inicjatywy w czymkolwiek, a z chęcią bym się z Tobą w czymś też nie zgodził.
kali

kali

Po szczegółowej analizie znalazłem!!!
Miałeś mi zreferować film za bilet otrzymany za wizytę na Parkingu Tesco.
Może tam znajdę choć kilka błędów ortograficznych.
kali

miccal

kali, daje słowo ze zrobię wszystko by się z Toba spotkać dziś w rw. zdaje się ze tam dziś cie zobaczę, obietnicy dotrzymam, pewno Cie nie zdziw ze film który wybrałem masakryczne mi się nie podobał..
nie zamierzam oftopowac razem z Tobą w temacie,,, jednak przyjmij do wiadomości ze robię kilka rzeczy bezinteresownie (często z własnej inicjatywy) bądź za psie pieniądze, tylko dla własnej satysfakcji o których nie chwale się na lewo i prawo,,
krew też mi sie zdarza oddawać honorowo..
słowa danego, staram sie dotrzymywać,,
wymagam także od siebie.
kiedyś dostałem ostatnią naszywkę od Marka, vel thora, do dnia dzisiejszego jej nie przyszyłem ,, i chyba tego nie zrobię.

nie zamierzam mącić tu na forum, zadałem jedynie pytanie, i tylko dlatego ze przeczytałem słowa Szymona, ze problemu nie ma,,  (chyba już nie czekam na odpowiedz)

za bilet dziękuje bardzo:)
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

karola

No i prosty temat - bluzy - przekształcił się w dyskusję o logo.
Spuśćcie Panowie ciśnienie z ciała bo niedługo potrzebne Wam w oponkach będzie :)
Co do wykorzystania logotypu - wystarczy regulamin przeczytać, a dokładnie par.11.
Gdybyś więc Michale takie bluzy miał ochotę załatwić, tudzież kubki ;) wystarczy przedstawić pomysł Seboolowi (pewnie się zgodzi), zebrać chętnych i tyle.
Więc przestańcie bawić się w głupie dyskusje nie na temat.
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

shpx

Jak dla mnie wątek do zamknięcia. :)
Zamówiłem sobie już z GP (będę z dumą hybrydę nosić!) :)

robson

3 Marzec 2010, 18:41:59 #11 Ostatnia edycja: 3 Marzec 2010, 18:44:34 by robson
Ja jednak o bluzie.
Parę dni temu znalazłem taką Nieźle już zjechali z ceny. Ciekawe, czy dałoby się zamówić z logo lub czystą do haftowania czy innego oklejania.
Shpx spoko, poczekajmy parę dni, może coś w temacie się wyklaruje bo na szybko to tu się nic normalnie nie załatwi. Jak nie to zamówię sobie ten kevlar i pomyślę nad GP.
bez podpisu

Arek

Tzn zgodnie z regulaminem nie mogę chodzić po szkole w owej bluzie bo wykorzystuję logo KFM? Troche niezrozumiale jest to ujęte, a bluza fajna rzecz :)

Jak ktoś może niech zapuści link do tych bluz GP bo nie mogę znaleźć.....

Naitsabes

3 Marzec 2010, 22:37:27 #13 Ostatnia edycja: 4 Marzec 2010, 00:10:05 by Naitsabes
Nie załamujcie mnie już bardziej :P. Skoro bluzy uda nam się załatwić to czemu miałbyś jej nie nosić. Co do praw autorskich loga to czy coś w tym jest dziwnego? Ktoś zabrania chodzić w koszulkach ze znakiem Nike? Za to praw do produkcji czegokolwiek z ich logiem nie ma nikt z nas. Jak dalej różnicy nie czujecie to ja wymiękam :o

Cytat: Arek w  3 Marzec 2010, 21:28:32
Tzn zgodnie z regulaminem nie mogę chodzić po szkole w owej bluzie bo wykorzystuję logo KFM? Troche niezrozumiale jest to ujęte, a bluza fajna rzecz :)

Arku, punkt regulaminu odnośnie logotypu jest właśnie bardzo dobrze sformułowany. Mówi on wyraźnie, że logo jest udostępnione dla forumowiczów jako znak rozpoznawczy, np w formie naszywki. Nie idzie to jednak w parze z udostępnieniem wersji graficznej loga każdemu by ten zrobił sobie z tym co chce.

Swoja drogą i na bluzę myślę czas przyjdzie. Mieliśmy wypuścić kalendarz itp. ale sporo pracy jest przed rozpoczęciem sezonu tj. blacha, koszulki i inne. Nie ogarniemy wszystkiego na raz ;)

A tematu nie uśmiercajmy bo fajnie byłoby mieć bluzę z logiem CKB. Tylko na spokojnie - już z pierwszą edycją koszulek się pospieszyliśmy i nie oszukujmy się... wyszła kaszana ;]

Arek

Aha, już rozumiem.
No ale przecież jakby ktoś powazny i godny zaufania wziął logo i "stworzył" kilka bluz to przecież nie będzie przestępstwo?
Warto rzeczywiście, bo fajnie by było nosić coś odmiennego ;)