3 Grudzień 2020, 06:48:08

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

zima wiosna

Zaczęty przez tomekmajesty, 1 Marzec 2010, 21:03:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

tomekmajesty

no i stało się, jestem dzisiaj w serwisie salonie liberty a tu nagle...
zajeżdża gość na małej yamaszce sport, chyba 50ccm, wchodzi jak kowboy do salonu i sobie zakupy robi ::)
no i co koledzy ;)
jeździł ktoś ostatnimi dniami?
ps.
w liberty kupowałem bakterię nową do triumpha, cena szok warta tylko 140 zeta
go your own way

Duszmen

No oczywiście , że jeździł :) W niedzielę: ja, Erni, Sphx, Jurek+1 i Andrzej zrobiliśmy rundkę około 80 km. Było słonecznie i wietrznie ale zajefajnie. Ot co  ;D
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Rafal

ja dziś strzeliłem 60 km  ;D

tomekmajesty

no  no toście twardawi :)
a ja sobie grzebię w motorku
kupiłem żaróweczkę philips moto dedykowaną do motocykli z jedną lampą, ponadto ma pomarańczowy odcień lepiej widoczny w dzień w lusterkach katamaranów...
a to odkryłem, że pora na nowe kapcie...
a to sobie kurteczkę obszyłem logiem klubowym...
i tak leci zima byle do wiosny
go your own way

TomekAAA

No powitać!

Fakt Panowie, że przez chwilę temperaturka cholernie kusiła co by maszyny dosiąść
i chwała tym co tego dokonali, bo drastycznie skrócili sobie okres zimowy - do 1-ego miesiąca  ::) .

Teraz już pogoda nie zachęca do jazdy a właśnie do grzebania w motku albo jego picowanie na sezon.

Ja obszyłem kanapy, wymieniłem tarczę tylną hamulcową, czekam (i czekam  ;)) na klocki, jeszcze gniazdeczko sobie zamontuję w rejonie kokpitu co by telefonik był pod prądem (bo robi czasami za gps).
Naklejki odblaskowe strzeliłem na kufry aby się w nocy cała "d?pa" się świeciła i takie tam...

No i zostanie poler, doładowanie aku, ciśnienie i  ... śmiganie! 8) .
Mam nadzieję, że w tym sezonie również 10 kkm się co najmniej zrobi.

I tyle, hey!

tomekmajesty

niestety przy angielskim klasyku nie ma za bardzo co tunningować - bo tutaj i tak wszystko jest piękne, a siodełko mam fabrycznie haftowane logo triumpha, frędzle i inne czoperowe głupoty nie przystoją, natomiast z kredensików różnych lampeczek nie ma gdzie przyczepić ;D
psuć też się tu nic nie psuje bo to w końcu jedna z najstarszych firm motocyklowych, starsza od hd, w końcu w kultowym filnie "Dziki" Marlon Brando na triumphiku dymał po ameryce, a dzisiaj prywatnie dr. house tez dosiada tego pojazda 8)
go your own way

tomekmajesty

go your own way

Arek

4 Marzec 2010, 21:33:06 #7 Ostatnia edycja: 5 Marzec 2010, 01:36:25 by Naitsabes
TO ja chyba najbardziej pracowity, siedzę codziennie i przeglądam ogłoszenia na allegro.....

PS: kolego edytuj posty bo zaraz będzie grom od modów :)

Edit: Słuszna uwaga słuszna Arku ;P;P;P