22 Wrzesień 2020, 04:34:59

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Propozycja tematu głównego w tym dziale.

Zaczęty przez pawel, 1 Marzec 2010, 18:39:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawel

Czy można w tym dziale przypiąć jako pierwszy temat.  Temat gdzie znajdziemy adresy sklepów i serwisów motocyklowych w naszym regionie?
W/w temat będzie moderowany tylko przez moderatora i tam zamieszczane adresy wraz z godzinami otwarcia, linkami do www, numerami telefonu, GG, lokalizacja GPS oraz linkiem do maps.google.pl.
Dane nadeślą sami zainteresowania.

tomekmajesty

fajny pomysł, ale chyba lista długa nie bedzie >:( :( :'(
go your own way

Szczurkov

Serwisy to rozumiem, ale sklep to jest jeden słuszny :P ;)
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

piter

I serwis też jest one and only  :D.
Namiary w stopce.
Pozdrawiam
Piter
P.S.
Czy to nie podpada pod jakiś punkt ?
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

tomekmajesty

nie jest to trendseller
raczej coś od krypty 8)
go your own way

sebo

Uważam, że pomysł dobry.  Każdy warsztacik czy sklepik pracuje na swoją opinię. Nie robimy z tego reklamy, a przecież warto się czasem coś od kogoś doradzić w kwestii :taniej, szybciej, lepiej.

Głosuję "ZA"
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

Arek

MarcinKielce

I ja się podepne, jestem ZA, ale z małą uwagą, żeby to były sprawdzone punkty a nie reklama rodem z gazety anonse.
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

Mario Kawasaki

macie racje,zapraszam 18 lat w motocyklach.wiedza poparta praktyka,adres i tel w opisie.
motorynka,romet ogar,horex 80,mz tramp,ifa bk 350,avo sport,avo 425,bmw R 25,bmw R 35,nsu 350,M 72,ural,dniepr 650,honda cb 350,kawasaki kz,kawasaki zx 600,kawasaki zx 750,kawasaki gpx,kawasaki zzr 600..........to by continue ;D
Naprawa motocykli,skuterów,przerobki, tel 609 943 891.

pawel

Cytat: piter w  1 Marzec 2010, 22:12:46
Czy to nie podpada pod jakiś punkt ?

Tak podpada ale ten wątek był by tylko moderowany przez adminów. Rok temu jak zaczynałem moją przygodę z moto szukałem sklepów gdzie można kupić części gdzie są serwisy. Na forum trafiłem po akcji przeszczep - przypadek. Gdzie Kali sprzedał mi naklejki :). Wcześniej szukałem klubów w Kielcach ale była biała plama, aż sam się zastanawiałem czy nie ruszyć z stroną forum itp. dlatego najpierw powędrowałem do klubu FG żeby poznać trochę zasad.

tomekmajesty

a może mała ankieta
każdy z nas ma jakieś doświadczenia z serwisami i sklepami moto
wystarczy zapytać czy polecamy czy nie i dlaczego
takie małe badanie opinii
można zrobić ranking i wiele innych pomysłów
a .... jak w autoryzowanych serwisach oraz innych odnoszą się do takich opinii - hm widziałem jatki...
i dla mnie ważne, czy są prowadzone legalnie, wystawiają rachunki lub faktury, czy na czarno... holera jek się uks dowie... to może bez tych czarniawych 8)
go your own way

Tomi-cbx

ciekawy pomysł z tą listą sklepików i warsztatów zwłaszcza dla początkujących (takich jak ja) jestem ZA 
Tomek

tomekmajesty

no to muszę pochwalić serwis triumph/honda/suzuki czyli liberty motors z solidarności
mają od kilkunastu dni nowego mechanika
gość pracował kilka lat w centralnym serwisie yamaha mitsui w wawie
wziął w łapy ostatnio mój motorek ;)
i .... powiem szczerze widać że gość nie urwał się w choinki i uczył się od najlepszych ;D
młody, ale wie co w moto piszczy ::)
polecam póki mają średnią ilość roboty
tym bardziej że ceny porównywalne do innych - rynek się chyba uspokoił
no i jest faktura a więc JEST GWARANCJA na robotę i części ;D
go your own way

pawel

Libery Arturowi z Enigmy do Suzuki zapomnieli wlać oleju do wału na przeglądzie.

tomekmajesty

to za czasów albercika
fajny gość był, ale czasem coś zapomniał ;)
go your own way