1 Grudzień 2020, 14:15:23

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Ubezpieczenie OC i pakiety OC+AC na 2010

Zaczęty przez pawel, 1 Marzec 2010, 17:56:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

tomekmajesty

tak, ale...
spróbujcie zlikwidować szkodę >:(
PTU za rok od wartości 15 tysięcy wyliczyło mi 600 zeta za OC i AC KR, bez zniżek
go your own way

kubek

Dziś zajrzałem do PZU i miłe zaskoczenie. Pakiet droższy tylko o około 100pln od AXY.

Arek

Przyłączę się do tematu: jak możecie niech ktos mi wypisze placówki w kielcach gdzie realizują ubezpieczenie motocyklowego OC, bo tylko wiem o warcie, PZU i Axa (direct).

kubek

Na ul. Zagórskiej i ul. Dużej są firmy które zajmują się ubezpieczeniami. Mają oferty wielu ubezpieczycieli ale chyba bez PZU.
Samo OC to chyba właśnie w PZU się najbardziej opłaca.   

pawel

Ubezpieczenia od A do Z.
Na ul. Chęcińskiej 6. Jest nawet kobietka, które specjalizuje się w motocyklach :)

Arek

Andrew

Szukasz atrakcyjnego ubezpieczenia ?
Zadzwoń   601 47 13 49  Andrzej .
Ubezpieczenia PZU pojazdów , mieszkań , domów , firm , turystyczne i wszystkie inne  jakich potrzebujesz .
Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

pawel

Cytat: Andrew w 16 Wrzesień 2010, 23:56:09
Ubezpieczenia PZU pojazdów , mieszkań , domów , firm , turystyczne i wszystkie inne  jakich potrzebujesz .

Andrzej fajnie,  że jesteś agentem ubezpieczeniowym, który zna się na motocyklach.

Ubezpieczałem dwa tygodnie temu samochód i co mnie zdziwiło z PZU wyszło mi  najtaniej w pakiecie. Mam takie wrażenie, że PZU zaczęło analizować rynek i zauważyli, że ubywa im klientów.
Ciekawe jak z cenami ubezpieczeń motocykli w marcu br. mieli pakiety OC+AC w kosmicznych cenach.

Andrew

Motocykle niestety niewychodzą ciekawie .
Ale wszystkie inne ubezpieczenia komunikacyjne są obecnie najtańsze na rynku do tego AC jest ubezpieczeniem typu ALL Risks
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
WYNAJEM POJAZDÓW.

tomekmajesty

faktyczne chociaż dziwne, kupiłem nowego passata we wrześniu i najtańsze ubezpieczenie wyszło w pzu, ale z kolei żona kupiła w sierpniu nowego hyundaia i najtańsze było generali ale u dealera ;)
go your own way

Peterp079

Cytat: Andrew w 16 Wrzesień 2010, 23:56:09

Ubezpieczałem dzisiaj u Kolegi moto i mogę z czystym sumieniem polecić. Miło, szybko, profesjonalnie i bardzo korzystnie cenowo. Jak ktoś się zastanawia to można śmiało walić jak w dym.

Arek

Ja też ubezpieczyłem samo Oc w PZU, i wyszło mnie 2x taniej od najtańszej oferty konkurencji, tez dość miło, jakaś promocja się trafiła jeszcze kamizelkę wyrwałem ;D

Andrew jak tam prawko i sprzęt, są?Daj znać na prv  :)

Andrew

Od listopada podwyżki składek w większości firm .
Więc jeśli ktoś zamierza wykupić ubezpieczenie to warto to zrobić w październiku :) .
WYNAJEM POJAZDÓW.

Andrew

październik miesiącem ubezpieczeń :) - do konca miesiąca wyjątkowo tanio
WYNAJEM POJAZDÓW.