28 Wrzesień 2020, 15:15:51

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

CBX dla kolegi...

Zaczęty przez sebo, 12 Luty 2010, 20:37:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

sebo

Witam, mam problem (a raczej mój kolega). Bardzo chciałby zostać posiadaczem motocykla, ale niestety nie jest zdecydowany na konkretny model. W Kielcach mamy do kupienia motocykl HONDA CBX. Przesyłam linka

http://moto.allegro.pl/item913791483_honda_cbx_750_f_95_km.html

Czy ktoś z Was zna może historię tego motorku. Proszę o opinie na ten temat (niedługo przecież wiosna...)
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

Rafal

a jak będzie kolega wybierał dziewczynę to tez będzie pytał  na forum o rade ??? ;D ;D

Naitsabes

Jeśli mowa motocyklu z tego przedziału kasowego ja zawsze będę namawiał na GS500. Będzie słabszy i zapewne trochę mniejszy ale to chodliwy motocykl godny polecenia każdemu.

Mario Kawasaki

Jesli to ma byc pierwszy motocykl,to lepiej zaczac od czegos mniejszego,polecam gpz 500 kawasaki,fajna maszyna wybacza wszystkie bledy,malo pali lekki,
motorynka,romet ogar,horex 80,mz tramp,ifa bk 350,avo sport,avo 425,bmw R 25,bmw R 35,nsu 350,M 72,ural,dniepr 650,honda cb 350,kawasaki kz,kawasaki zx 600,kawasaki zx 750,kawasaki gpx,kawasaki zzr 600..........to by continue ;D
Naprawa motocykli,skuterów,przerobki, tel 609 943 891.

sebo

Sam zaczynałem od MZ150, potem TS 350 itd. Wspominaliśmy mu, aby kupił GSa, ale uparciuch postanowił uczyć się na CBX lub VFR (oba 750cm3). Moje pytanie dotyczyło bardziej czy ktoś zna może przeszłość tej konkretnej sztuki. W Kielcach jest już od kilku lat. Raczej jest postanowione, ale mimo wszystko analizujemy wszystkie "za" i "przeciw"
Info dla Rafała: dziękuję za radę. Kolega ma już żonę i dzieciaka, więc pewnie prędko wybór nowej partnerki mu nie grozi.
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

MarcinKielce

19 Luty 2010, 13:00:59 #5 Ostatnia edycja: 19 Luty 2010, 13:04:43 by MarcinKielce
Jak jest taki uparciuch to może w takie coś niech się ubierze.....
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1722378
Nie jestem znawcą i specjalistą ale wydaje mi się że chyba łatwiej będzie go później spieniężyć nie tą Hondę.
Ile tym pojeździ ze 2 sezony i już będzie chciał inny i Sunie łatwiej będzie sprzedać.Młodszy, mniejszy, lżejszy i bardziej chodliwy.....tak mi się wydaje,aczkolwiek mogę się mylić :):)
PS. Pewnie zaraz zostanę zjechany :):):)
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---