2 Grudzień 2020, 15:14:58

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Motocykl sprowadzony - jakie opłaty itp.

Zaczęty przez pawel, 7 Luty 2010, 20:58:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawel

7 Luty 2010, 20:58:40 Ostatnia edycja: 7 Luty 2010, 21:01:39 by iPawelek
Witam wszystkich,
Czas zmienić moto na coś większego. Mam na oku dwa moto sprowadzonych z USA po tzw. opłaconych gotowych do rejestracji lub po opłatach celnych do tłumaczenia.
Po googlowaniu mam mały zamęt w głowie. Może ktoś z Was kupował już taki motocykl może podzielić się uwagami i co ile kosztuje na co zwrócić uwagę.
Gdzie w Kielcach najszybciej można przetłumaczyć i najtaniej dokumenty itp. itd.
Z góry dzięki za pomoc.

Mario Kawasaki

w skrucie tlumaczenie od 50 do 150 zalerzy gdzie ,w urzedzie komunikacji 192 zl,przeglad tech-62zl,Vat 160 bylo ale nie jestem pewien czy nadal obowiazuje ,w skarbowyum sie dowiesz,to ogolnie bo jak kupisz w komisie i dostaniesz fakture to tylko rejestracja i konie c biegania ,ak cos to pytaj bo ja wlasnie 2 szt rejestruje to pomoge .
motorynka,romet ogar,horex 80,mz tramp,ifa bk 350,avo sport,avo 425,bmw R 25,bmw R 35,nsu 350,M 72,ural,dniepr 650,honda cb 350,kawasaki kz,kawasaki zx 600,kawasaki zx 750,kawasaki gpx,kawasaki zzr 600..........to by continue ;D
Naprawa motocykli,skuterów,przerobki, tel 609 943 891.

TomekAAA

magnus

Jeżeli motory sa ze Stanów należy spr. dokumenty. Wtedy najlepiej zrobić to w jakiejś agencji celnej, która się zajmuje odprawami. Vat wtedy nie dotyczy bo to wszystko załatwia importer. Lepiej 3 razy dopytac niż zostać potem z kawałem "żelaza" bo np. w dokumentach widniał wpis o nie dopuszczeniu do ruchu.
Najbezpieczniej dopłacić jeszcze sprzedającemu koszty rej. i kupić na polskich papierach, wtedy już wątpliwości nie będzie.

piter

Pawqle,
muszę na priv bo Regulamin  !!! ;D
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

TomekAAA