20 Wrzesień 2020, 12:07:25

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/03/21 - JAJCARNIA 2010

Zaczęty przez shpx, 30 Styczeń 2010, 12:00:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

shpx

1 Marzec 2010, 17:35:01 #30 Ostatnia edycja: 1 Marzec 2010, 19:24:02 by karola
Proszę o nick kolegi Maxona, bo nie chcę bytów mnożyć z tymi, którzy się już zapisali na GP!

Kolega Leon :) zapisał się na GP.
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

shpx

Podbijam:

CytujWysłany: 2010-03-09, 20:34       
Hmm..., tam zdeczko cieplej i nawet można utopić Zimę w wodzie - nie zamarzniętej. Tu 40 cm na jeziorku.
[ Dodano: 2010-03-11, 22:16 ]
No cóż...
Dziś maksymalna temperatura nie przekroczyła 4 st. C, ale zarówno jadąc do pracy, jak i wracając spotkałem "naszego" na Africe Twin, śmigającego wzdłuż Spacerowej. Utwierdzony, zapraszam, pewnie zgodnie z oczekiwaniami większej części z Was, a dopingując pozostałych:

21 marca, w pierwszą niedzielę wiosny 2010, przywołujemy wiosnę pojawiając się w Sobowidzu. Tradycyjnie o 11.00 Msza, potem jak zawsze kilka symbolicznych nagród, poświęcenie sprzętów spacerkiem między nimi i krótki przejazd ulicami gminy. Wiem już o jednej ekipie, która chce utopić (czy też inaczej ukatrupić, bo lód jeszcze gruby) zimę. Może i inne gremia staną do konkursu? Dajmy jej popalić!

Apeluję: żadnych katamaranów, zwłaszcza na parkingu, bo miejsca wzdłuż drogi i dookoła kościoła niewiele i tylko dla najodważniejszych. Do ogrodu na razie wjechać się nie da, gliniasty teren dookoła ogniska niegościnny również dla pieszych - może ten tydzień coś zmieni.

P.S.: Wiem: nie tylko chłód część z nas powstrzyma. Niektórzy mają jeszcze maszynki nie gotowe. Dlatego: kto nie wybiera się 18 kwietnia do Częstochowy, a prześwięcony chce być - zapraszam właśnie wtedy na "pokropek" - już bez śniegu, ale i bez klasyfikacji, premii itd. - ot, pukanie do Nieba o bezpieczne lato.

Za oknem mam ok 10cm śniegu (Pińczów), ale nadzieja nie znika!!! :moto:
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl

karola

Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

karola

Czy zgodnie z tym co ustalili na GP, my też jutro określamy się czy jedziemy ?
I kto ostatecznie jechałby w piątek a kto w sobotę?

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

shpx

Karola, jutro ustalamy czy jedziemy i składy na piątek i sobotę.
Mam zarezerwowane 2 pokoje 8 osobowe na sobotę i 1 x 8 osób na piątek.
Zatem jeszcze są miejsca!!!

robson

16 Marzec 2010, 20:58:51 #35 Ostatnia edycja: 16 Marzec 2010, 21:01:37 by robson
Wariaci albo twardziele! Ja mam pietra, od wczoraj zrobiłem parę kilometrów: wczoraj w południe wyjazd do Opola, po drodze karambol 5 aut - powrót wieczorem miejscami w lesie 20 km/h max taka ślizgawka. Dzisiaj nad ranem śmigałem do Wa-wy i też kiepsko, chociaż powrót po południu całkiem spoko, ale kałuże masakra.
bez podpisu

shpx

robson, marudzisz! Po prostu chcesz jechać z nami i się wstydzisz... Nie bój się! Poczekamy na Ciebie!!!

robson

To ja poczekam!!!! trening już w tym tygodniu miałem :)
bez podpisu

maxon

Ja wymiękam....może już stary jestem:(
...szerokości życzę

karola

shpx

17 Marzec 2010, 20:52:50 #40 Ostatnia edycja: 17 Marzec 2010, 21:02:31 by shpx
No to kompletna klapa widzę...
Kielecka ekipa kompletnie się rozsypała... :-/ Niefajnie... :-(

Duszmen, co z Tobą?
Erni, a sam, pojechałbyś?

Duszmen

Trochę oponkę mam nie halo, a że sezon będzie w plecy to nie wymieniałem, ale dajcie do jutra czas co?? Muszę za okno w południe popatrzeć  :o
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

shpx

Jajcarnia zaliczona...
Niezły chrzest :) i super wypadzik - intensywny 24/24! Się działo.
Jak brać z Kraka udostępni fotki - będzie foto-story. Wieczorem, więcej napiszę...

shpx