4 Grudzień 2020, 02:01:12

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/03/21 - JAJCARNIA 2010

Zaczęty przez shpx, 30 Styczeń 2010, 12:00:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

shpx

30 Styczeń 2010, 12:00:37 Ostatnia edycja: 29 Marzec 2010, 17:28:15 by TomekAAA
Motonici, mam dla Was pewną propozycję wyjazdowo - weekendowo - sezonowo otwarciową! :)

Zlot, impreza nazywa się JAJCARNIA, jest imprezą cykliczną, a jego główną atrakcją jest miejsce oraz fakt święcenia przez lokalnego księdza kilku tysięcy moto maszyn. Polecam w tym temacie ? google ;)

Kiedy: termin jeszcze nie jest ustalony, ale spodziewany to weekend 14ego lub 21ego marca 2010 (raczej opcja z 21ego wejdzie w rachubę).

Gdzie: Sobowidz woj. pomorskie, ale to nie wszystko...

Kto: wyjazd chciałbym zaproponować naszej kieleckiej ekipie oraz chętnym z Grupy-Południe.

Ja chciałbym zaproponować nieco inny obraz tej imprezy połączony z wizytą nowo otwieranego hostelu w Sopocie (strony jeszcze nie mają, pojawi się na dniach, nazwa to Siesta Hotel Sopot), który będzie, na pewno hostelem przyjaznym motocyklistom! (spory garaż łącznie na 20+ maszyn, spora posesja zamykana na klucz itp.). Dodatkowo oczywiście miejsce spoczynku, spotkań i wszystkiego tego, co łączy hostelową społeczność.

Oto jak ja sobie to wyobrażam:

Plan A.
Wylot w piątek popołudniem.
Dojazd do hostelu, nocleg 1 noc
Sobota wizyta w Sobowidzu
Powrót do hostelu, nocleg 2 noc
Niedziela powrót

Plan B.
Wylot sobota wcześnie rano
Dojazd do Sobowidza
Dojazd do hostelu, nocleg 1 noc
Niedziela powrót

Wszelkie propozycje mile widziane. Czekam na Wasz odzew.

Właściciele hostelu, będący moimi przyjaciółmi są poinformowani, miejsca noclegowe będą i jednocześnie poznacie świetne miejsce do wizyt w Trójmieście! Ceny na pewno będą przystępne ? z racji i charakteru miejsca.
Poznacie wspaniałą metę w Sopocie, 5min od plaży i centrum rozrywki? godne polecenia i dla ludzi pozytywnie zakręconych.

Myślę, że wiosenny przejazd przez całą Polskę wesołej grupy motonitów ? byłby świetnym pomysłem dla NAS!

To jak? Co o tym sądzicie?
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

karola

Oczywiście my jesteśmy za :), a nawet za planem ,,a,, ;D
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Radek

31 Styczeń 2010, 02:15:42 #2 Ostatnia edycja: 31 Styczeń 2010, 15:11:46 by Radek
Super - jestem za (plan A) :D ale 21 bo 14 jestem na nartach :-\

Mario Kawasaki

Bardzo ciekawe kolego,a czy jest na terenie   miejsce na namiot,? 2. bedziesz robil rezerwacje trzeba sie zapisac wczesniej ? odpisz prosze drogi kolego Szymonie.
motorynka,romet ogar,horex 80,mz tramp,ifa bk 350,avo sport,avo 425,bmw R 25,bmw R 35,nsu 350,M 72,ural,dniepr 650,honda cb 350,kawasaki kz,kawasaki zx 600,kawasaki zx 750,kawasaki gpx,kawasaki zzr 600..........to by continue ;D
Naprawa motocykli,skuterów,przerobki, tel 609 943 891.

Duszmen

Jeśli to będzie po kwietniu to będę Was wspierał...... duchowo  :-\
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

karola

Jak wyraznie napisał Szymon , termin to 14 lub 21 MARCA - więc Duszku możesz się załapać jeszcze przed
wyjazdem :)
Mario - no fajny pomysł, pod namiotem w marcu :P
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Szczurkov

Jestem zainteresowany tematem (dokładnie Planem A).
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

maxon

do marca jeszcze trochę,ale jeżeli praca i "Antymotocyklowa Domowa Maruda"pozwoli to chętnie dołączę ;)
...szerokości życzę

jacu

ja tez bym z chęcią się wybrał (ja mi żonka motura użyczy)
a z racji tego że nadal jestem pod wrażeniem tego gościa co CZ objechał kawał świata to też jestem za opcją spania pod namiotem
GG 4875121

shpx

Odpowiadam na szybko: opcja z namiotem odpada.
Raz, że na tym właśnie polega idea hostelu, że łóżko jest w cenie namiotu...
Dwa, że nie wolno im tam organizować pola namiotowego (jeszcze nie wolno...).

Hostel = rodzaj schroniska, każdy ma łózko, ale pokoje są wielo-osobowe; dostęp do sanitariatów etc; zamykana na indywidualny klucz przegroda na graty przypisana do łóżka.

Jak dla mnie termin 21 też jest lepszy. Kwestia co do JAJCARNI bo nie ma jeszcze ustalonego terminu. Wg mnie warto pojechać tak, aby grupa była jak największa - w Trójmieście jest dosyć atrakcji, a metę mamy w Sopocie, więc wierzcie mi... ;) będzie się działo!
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl

TomekAAA

Chętnie wpiszę się w taki wyjazd.

Cytat: jacu w 31 Styczeń 2010, 19:58:48
a z racji tego że nadal jestem pod wrażeniem tego gościa co CZ objechał kawał świata to też jestem za opcją spania pod namiotem

To dobrze, że wrażenie na Tobie akurat namiot zrobił, bo mogła Cię CZ urzeknąć!

jacu

1 Luty 2010, 23:13:09 #11 Ostatnia edycja: 4 Luty 2010, 00:05:38 by jacu
Cytat: TomekAAA w  1 Luty 2010, 12:55:24
Chętnie wpiszę się w taki wyjazd.

Cytat: jacu w 31 Styczeń 2010, 19:58:48

To dobrze, że wrażenie na Tobie akurat namiot zrobił, bo mogła Cię CZ urzeknąć!

Tomek CZ mnie również uwiodła ale boję się że mogłaby mi serce załamać  ;)

Szymek a na łóżku moge namiot rozlozyc??
GG 4875121

shpx

Ja myślę, że na łóżku to namiot samoistnie codziennie stawiasz Jacu ;)

Ale dość tego oftopowania. 4 maszyny chętne z Krakowa i widzę, że są 4 z Kielc. Wspaniale! Im nas będzie więcej, tym będzie weselej!

jacu

GG 4875121

robson

Wstępnie się piszę. Nawet sobie odwiedzę klienta z Rumii, którego jeszcze na oczy nie widziałem.
Ale jak w tym pokoju wieloosobowym zacznie ktoś stawiać taki namiot obok mojego łóżka, to pożałuje :)
bez podpisu