28 Wrzesień 2020, 11:41:26

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Prawdziwy motocyklista

Zaczęty przez Rafal, 26 Styczeń 2010, 20:23:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rafal

26 Styczeń 2010, 20:23:15 Ostatnia edycja: 26 Styczeń 2010, 22:59:55 by Rafal
Nie pamiętam z kim to gadałem o temacie ale miałem wkleić  historie kolesia,która kiedyś czytałem.Jeśli już się pojawiło to proszę zignorować .Ciekawa opowieść warta  przeczytania:
Cezet 350 Skandynawia Ekspedyszyn -  www.naczelnyfilozof.friko.pl/www2007/glownar.htm#201
Cezet 350 Maroko 2008 - http://nf.e-net24.pl/www2008/glownar.htm

Arek

Szacun, taki sprzęt, taka droga, takie wydechy........... :)

Łukasz

Czytałem to już kiedyś fajna wyprawa, aż się jechać chce :)

Radek

Norwegia jest super, równe i puste drogi, i piękne widoki, przyroda...

karola

Taaaa, trasa Tranfogaraska w Rumunii też jest niezła - porównywana do norweskiej Trollstigen :)
Tyle że droga niezbyt równa, atrakcje dodatkowe typu kozy na drodze, za to widoki wynagradzają wszystko - miałam przyjemność jechać nią po raz pierwszy z rodzicami w 78r. małym fiatem z przyczepą kempingową, heheeee ;D  Piękne winkle, jeziora, góry, tunele  no i Dracula na dokładkę- już nie możemy doczekać się końca maja.........

Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Duszmen

No ja to sobie w tym sezonie pojeżdżę, d..ą po nieheblowanej desce......  :(
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

sebo

A ja myślałem, że wycieczka starą "japonią" dookoła Polski to wyzwanie. Dla tego gościa to pryszcz. Załatwił by to w ciągu weekendu i to pewnie rowerem. Gratuluję odwagi i samozaparcia, trochę nawet zazdroszczę...
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

Szczurkov

Naprawdę szacunek WIELKI dla tego gościa.. piękne widoki i kupa kilometrów.
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

kotu

Ten gość pokazuje że marzenia można spełniać :) i to co na pozór może wydawać się dość ciężkie do zrealizowania da się osiągnąć. Taki sprzęt tyle kilometrów i to samemu  ;D
...gdy siadam na motor to odpływam w inna przestrzeń, jak z niego schodze to już w niej nie jestem...

Buchaj

Prze szacunek na takim sprzęcie tyle km ,zdany sam na siebie.
Pomimo tych usterek miłosc do CZ nie ginie hehe.
Pozdrawiam
Tutaj chodzi o pasję...

Arek

Rafal

myślę ze gość kwalifikuje się prawie do nagrody Darwina ;)

tomekmajesty

no rzeczywiście, ale...
w jednym se starych światów motocykli jest relacja z WYPRAWY gościa na KOMARZE i to 2 biegowym z biedką do AZJI!!!!!!
to byli twardzi faceci
mój kolega ze śląska cieszyńskiego tego po stronie czech jeździł w bieszczady na Jawie 250, sprzęt do dziś żyje i jak jestem w bieszczadach na 4oo to go pożyczam i ruszam na drogi lokalne koło rymanowa i bukowska
kolega Miernik (ten z dawnej yamahy) był tez na cz350 w rumunii
mój ojciec z całą rodziną z kielców do krosna n/wisłokiem ruszał na junaku a później na wsk 125
to były czasy :'( :'(
go your own way