26 Październik 2020, 07:24:36

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/05/22 - INFERNAL MOTO RACE

Zaczęty przez bladeinfire, 24 Styczeń 2010, 00:00:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

bladeinfire

24 Styczeń 2010, 00:00:19 Ostatnia edycja: 30 Marzec 2010, 10:41:49 by TomekAAA
http://www.infernalrace.pl/

przez CK będzie trasa... taki gumball 3000  ;D

ŁukaszFZ1000

Hmm, ciekawa impreza, może by spróbować szczęścia :D
FJ1100->GSXR750->GSXR1100->TL1000R->CBR1000RR->ZX12R->SV1000S->ZZR1100->ZX10R>FZR1000EXUP>FZ1000

bladeinfire

no też o tym myślałem, bo 1200 to bym dał rade za dniówke zrobić jakby była pogoda dobra, ale wpisowe 1000zł i poczytaj regulamin, nie wiem, czy czasem może tak nie być, że jak ktoś za wcześnie będzie to punkty karne za nie przestrzeganie przepisów, tak z regulaminu wynika, posrane deko

sebo

Ciekawe czy w praktyce ktoś będzie przepisów przestrzegał, taka kasa powoduje u niektórych znieczulicę na obowiązujące zasady ruchu drogowego. Poza tym organizatorzy muszą jakoś się zabezpieczyć taką treścią regulaminu, bo w razie problemu uczestnik bierze całą winę na siebie. Co do naklejek - nie wiem na ile są one zmywalne, mam niestety niemiłe doświadczenie z tego typu "atrakcjami" : na mojej nowo pomalowanej FJ jeden z organizatorów zlotu nakleił coś w rodzaju oznaczenia uczestnika. Niestety naklejka nie chce się zmyć do dziś i pozostawiła ślady kleju, z zlot o którym mowa był 2lata temu. Wyzwanie ciekawe , ale ryzyko z tym związane również - zobaczymy co będzie dalej...
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

Rafal

Dosyć ciekawy regulamin  :) Uczestnik tak naprawdę nie ma żadnych praw a Organizator od wszystkiego umywa ręce- ;D ciekawy konkurs.I do tego to o czym piszesz Sebo odnośnie logotypów na  motocyklu paragraf 5 punkt 7.Mimo wszystko ciekawa imprezka

Arek

NO ciekawe czy dojdzie do skutku, jak ktoś się wybiera to wyjdę 500m z ibędziemy kibicować przy trasie E7  ;D Jakąś wodę mogę rzucić jak coś xD

shpx

Dla mnie ciekawa impreza, taka z pompą, pomysł super, ale... ten regulamin jest fatalny (i psuje całą imprezę)!
Z nalepkami jakiś żart... szkoda komentować. Skoro płacę 1000PLN to wara z naklejkami z mojego Bzyka!!! Pogięło ich?
Podobnie z zastrzeżeniem odnośnie przepisów - jeden madnat i jesteś skreślony (jak organizator będzie chciał), co sugeruje kolesiowanie... Nie podoba mi się to.
Podsumowując: regulamin sprawia wrażenie, że:
1. Jadąc przepisowo - nie wygrasz, bo Cię wyprzedzą, bo będą "cwańsi".
2. Jadąc nieprzepisowo - będą mieli haka, jak się nie spodobasz...
Kuriozum jakieś.

Szkoda... Bo ja bym się wybrał nawet, ale zaufanie do tego regulaminu mam na poziomie podobnym jak temperatura za oknem ;)
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

Rafal

ściema panowie i tyle.A poza tym wszystkim  co będzie jak śnieg się utrzyma,skutery śnieżne czy przekwalifikowanie konkursu na biegi narciarskie??? ;)

shpx

Rafal no bez przesady... ja się w 22-23 maja śniegu nie spodziewam raczej ;)
Ściema o tyle: ten kto wygra, to już teraz wiadomo. Obecnie tylko frajerów szukają co by im całą imprezę opłacili... Tak to dla mnie wygląda.
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl

Rafal

Arek

Cytat: shpx w 25 Styczeń 2010, 19:20:55
Rafal Obecnie tylko frajerów szukają co by im całą imprezę opłacili... Tak to dla mnie wygląda.

Trafna uwaga ;) ;)

sebo

Jak będzie bliżej terminu, to możemy wyjechać kolesiom na przeciw i poprowadzić ich przez naszą piękną okolicę...
Pytanie tylko czy jadąc 200 km/h ktoś będzie miał czas na rozglądanie się wokoło? , albo lepiej będzie zmuszony patrzeć tylko na prędkościomierz, aby nie podpaść władzy.
Słyszałem o caferacerach na wyspach i trochę we francji. Tamte wyścigi sprowadzały się jedynie na wyścigu z knajpy do knajpy. Nie ważne kto wygrał tylko ważne kto przegrał, bo ostatni stawiał kolejkę ;-) bezalkoholową oczywiście.
Pomysł ciekawy - zobaczymy co z tego wyjdzie. Sam mam ochotę, ale ten tysiak mnie przeraża i raczej odpuszczę. Kibice może nie będą musieli płacić.
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

bladeinfire

myśle, że 200 to będą utrzymywać jak będą na znaki kierunkowe patrzeć, to będzie zbieranina bardzo popindolonych zapindalaczy

jak rano z sopotu wyjadą to będą w wawie na obiad

shpx

26 Styczeń 2010, 11:49:46 #13 Ostatnia edycja: 26 Styczeń 2010, 14:17:46 by shpx
offtop: Kiedyś gdzieś widziałem taki słowniczek, co dla motocyklisty oznaczają poszczególne znaki... I np. ostry zakręt w lewo znaczy: elegancki 150 na kolanko ;) i tak zapewne będzie to wyglądać! Pewnie Niebieskie Haribo obstawią skutecznie trasę... ;)
Jeżeli chodzi o "normalny" przelot Kielce-Gdańsk to jak najbardziej w zasięgu jest 6h... (oczywiście czas sumaryczny) i bynajmniej nie witam ani razu 200... bo... nie ma potrzeby!! (a... i mam kufry :P do 180...)

offtop2: Ja właśnie wycieczki Caferace znam z Francji, dokładnie z okolic Monako itp. Mam taki plan, aby jedne wakacje właśnie na to poświęcić - wypadzik w tamte rejony i oczywiście, koniecznie Saint-Tropez hahaha! ;)

A teraz do sedna: pomysł sebo żeby im wyjechać na przywitanie, uważam za trafiony! :)

Ale pomysł bladeinfire jeszcze lepszy! ;)

bladeinfire

a my z chłopakami z czewy lecimy do zakopca na meta zobaczyć co z tego wyniknie :)