24 Październik 2020, 07:58:22

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Kombinezon BUSE

Zaczęty przez mlody.01, 23 Styczeń 2010, 03:29:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

mlody.01

Witam :)
Mam zamiar kupic sobie kombik sportowy i chcialbym zapytac Was o opinie na temat tego z ponizszego linku:
http://www.motoakcesoria.com/index.php?ac=101&id=2618&ci=1104&cl=sr&op=62
Czy ktos z Was ma lub mial kombosa z tej firmy? Ewentualnie inne ciekawe propozycje do 2 tysiecy.
dzieki z gory i pozdro

Arek

Ja jakichś skarg nigdy nie słyszałem, ale przejdź się też do Inter-Motors, mają zniżki na kombi Alpinestarsa i jeszcze innych firm, dobrze jakbyś pojechał niedługo na targi SOsnowiec/Warszawa, można przymierzyć, pomacać itd ;D

mlody.01

No wlasnie moze i sa znizki na  alpinestars ale na bank za 2 kafle nie kupie najwyzszego modelu a chodzi mi zeby mial wszytko jak wlasnie ten kombik BUSE. Na targi nie zajrze bo siedze ze granica do konca lutego :/

Rafal

To może spróbuj kupić tam gdzie siedzisz.czasami można wyrwać w naprawdę lepszej cenie niz u pl sprzedawcy.A do tego może na jakąś wyprzedaż trafisz czy jak ...

mlody.01

To poludniowa Francja i jestem blisko Andory, tam wlasnie ejst mnostwo rzeczy na moto i bez cla podatkow itd ale nie moge sie ruszyc z tego miesjca gdzie ejstem, praca... takze zalezy mi narazie na opini tego kombika

bladeinfire

znajomi mają, nie narzekają, ale jak dla mnie to tańszy model i jakość też niższa, nie jest to alpina, ale jest cena atrakcyjna

ja bym się wstrzymał i kupił berika, alpine albo dainese