24 Październik 2020, 07:27:51

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Powitać wszystkich serdecznie :)

Zaczęty przez caprik, 18 Styczeń 2010, 22:57:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

caprik

Witam,
Nazywam się Michał, od kilku lat zajmuje się projektowaniem i budową samochodów specjalnych. jestem w trakcie budowy pojazdu do driftingu na bazie Forda Capri i przebudowy gixera olejaka na streeta  :)
Niestety brak czasu spowalnia prace ale myślę, że (..)

"do lata, do lata"

Pozdrawiam wszystkich serdecznie !!!
Samochody specjalne, wedle życzenia, wedle marzenia, projekt, wykonanie --- niebawem na własnym moto a tym czasem na 10-tce, pięknej z Akashi japonce :) ups zapomniałem o poczciwej i wiernej SU - gixer 1100 olejak w fazie metamorfozy :)

Arek

Witaj, miło poznać kolejnego majstra ;D ;D

hubert k

jawka50, ogar50,jawa 350,jawa350ts,gs500

michal_brodowski

Naitsabes

caprik

Dzięki serdeczne za miłe przyjęcie.

pzdr i do zobaczenia na trasie (jak tylko śnieżek stopnieje  bo nie mogę dostać zimówek  :P )

Samochody specjalne, wedle życzenia, wedle marzenia, projekt, wykonanie --- niebawem na własnym moto a tym czasem na 10-tce, pięknej z Akashi japonce :) ups zapomniałem o poczciwej i wiernej SU - gixer 1100 olejak w fazie metamorfozy :)

PL 86

powitać kolegę motórzyste :o
my to chyba razem zdawali egzamin, w październiku lub listopadzie
chyba?

caprik

Cytat: mroczny w  3 Luty 2010, 23:27:07
powitać kolegę motórzyste :o
my to chyba razem zdawali egzamin, w październiku lub listopadzie
chyba?

witam,
chyba,że zdawałeś go 10 lat temu w bytomiu - i nie w październiku a w maju:)

pzdr

pawel